İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İhbar Edecek Yada Banlatılacak Site Kalmadıysa.. Bİr Sözüm Var.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
B

bazobehram

Misafir
Arkadaşlar her Ay 5 ,10 defa başkaları tarafından başka yayıncılar tarafından hile yapılıyor diye konular açılmakta.. Ve adsense de hile yapan yayıncıların bir kısmı ihbar ediliyor,yada banlatmak için sahte tıklamalar gerçekleştirilıyor..
Bunu yapanlar kendi haklarını koruduğunu zannediyorlar ve hile yapan olmadığı zaman kendilerine tıklama ücretlerinin reklam değerlerinin tam döneceğini zannediyorlar..
Oysaki Google Adsense Mantığı Tamamen Amerika Bileşik Devletlerinin sömürücü Katili Bush Taktiği Olduğunu Ve her şeyi kendim belirlerim mantığı sürdürmekte olduğunu bilmiyorlar.... Google Adsense Webmasteleri yani bizleri kullanarak büyük gelirler etmekte ve günden güne büyükmektedir..
Deyinmek istediğim konu şu : Birileri Hile Yaptığı Zaman İhbar ediliyor yada hesapları kapatılmaya çalışılıyor..
Bende diyorum ki kendi haklarını ve Adsense Gelirlerlerinin fazlalaşması için uğraşıyorsanız.. Zavallı insanların kazacakları 3,5 kuruşa göz dikmeyin türkiyede çok reklamlar verilmediği için google adsense Türkçe reklamları çok az verdiği belirtmek isterim..
Eğerki Haklarınızı Savunmak İstiyorsanız Türkiyedeki Hile yapan webmasterlerin hesaplarını kapatmakla olmaz sen owebmastere zarar verirsin ve kendi haklarını koruduğunu zannedersin yada reklam verenlerinkini ama bir gün sıra sanada gelir.. Eğer çok hakkını korumak istiyorsan hakkını google’den sor google ye karşı örgütlen bişeler yap.. Eee koskoca google güc yetermi ama bir webmastere gücün yeter gidersin sahte tıklama gerçekleştirsin yada ihbar edersin.. ondan sonrada foruma gelirsin dürüstlükten haktan hukuktan bahsedersin..
Unutmayın : Google bizlerin sayesinde ayakta duruyor ve yüksek gelirler elde ediyor bizler olmasa aslında google bir hiç olduğu halde.. kuralları aslında onların değil bizlerin belirlemesi gerekirken,google şuan hiçbir webmasteri sallamıyor umrundada değil.. neden bütün webmasterler sorsun bu soruyu kendine neden..

İşte Gerçek haklarımızı savunmamamızdan,çizgimizde tutarsız olduğumuzdan,birbirimizi çekemediğimizden ve her şeye itiat ettiğimizden..

Böyle Yaptığımız Sürece Google Adsense Ve Arama Motoru Bizlerin Sayesinde Yakında Dünyayı Ele Alırlar Diğer Kapitalist Sömürücü Şirketlerde. Dahil….

Bizimkinlerde Burada Daha Google Politikalarını ve haklarını korumaya çalışır.. ihbar eder, , v,s v,s

Karar Aldım..

Eğer Bir Daha İhbar Edelim .. Yayıncı Hile yapıyor.. gelin Banlatalım Diye Bir Konu Görürsem..

Forumlarda Ne kadar Adsense Üyesi VArsa.. Tespit Edilir.. Google Politikaları Nasıl korunduğu Reklamlarına Şöyle Bİr 1000 Tık Yapıldıktan Sonra Gösterilir....

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Bazobehram bush ben de sevmiyorum, abd veya başka bir ülkenin hayranı da hiç olmadım, ben de sana avatarındaki resim haricindeki insanlarında kitaplarını okumanı öneriyorum.

ilteris83

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Yazı sonuç kısmı hariç gerçekten doğru ifadelerle dolu ve ilerleyememizin sebebi de her alanda kullandığımız çekememezlik mantığında yatıyor. Eğer ortada bir hile varsa bırak google bunu kendi tespit etsin ve dürüstlüğe önem veriyorsan önce kendine dikkat et. Dostum sonundaki gereksiz tehdit yazıların hariç söylediklerini tamamen tasvip ediyorum.

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Neden bekliyorsun ki tehdidini gerçekleştirmek için? Senin mantığına göre AdSense kullananlar, zavallı diye nitelediğin hileciler, kısaca bu sistemle alakası olan herkes Google'ı zengin eden çarkın bir parçası, Amerika'nın dünyayı sömürmesine katkıda bulunuyor, hatta Irak'da atılan her mermi dolaylı yoldan bizim amerikan ekonomisine kazanıdıdığımız katma değer sayesinde üretilen silahla atılıyor yani dolaylı yoldan cinayet işliyoruz; bu mantıkla ne kadar abartabiliriz diye fantezi kurarsak öyle değil mi? O zaman ihbar vs yi bırak bu sisteme dahil olup dünyayı bu hale getiren herkesi banlat hemen.

Bir fikri, bir eylemi beğenmemen kabul edilebilir birşey, ama anti-kapitalizm kisvesi altında hileyi meşrulaştırman hileyi ihbar edenlere göz dağı verir cümleler kurman hiç hoş değil, bi daha yapan olursa banlatırım demekse o beğenmediğin amerikanın mantığı; yani ya benim gibi düşünürsün ya da sana düşman olurum demek. Umarım yönetici arkadaşlar forum üyelerini tehdit eden bu arkadaşa karşı gerekli aksiyonları alır.

keyfinebak.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen adwors kullanmıyorsun anlaşıldı...! Hadi kullanmıyorsun adwors kullanıp cebinden parasıyla reklam verenin hakkını koru veya savun.

-rep

Edit: rep veremedim banlanmış arkadaş. eğer foruma dönersen hatırlat (-) repin hazır.

bandirma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Arkadaşlar her Ay 5 ,10 defa başkaları tarafından başka yayıncılar tarafından hile yapılıyor diye konular açılmakta.. Ve adsense de hile yapan yayıncıların bir kısmı ihbar ediliyor,yada banlatmak için sahte tıklamalar gerçekleştirilıyor..
Bunu yapanlar kendi haklarını koruduğunu zannediyorlar ve hile yapan olmadığı zaman kendilerine tıklama ücretlerinin reklam değerlerinin tam döneceğini zannediyorlar..
Oysaki Google Adsense Mantığı Tamamen Amerika Bileşik Devletlerinin sömürücü Katili Bush Taktiği Olduğunu Ve her şeyi kendim belirlerim mantığı sürdürmekte olduğunu bilmiyorlar.... Google Adsense Webmasteleri yani bizleri kullanarak büyük gelirler etmekte ve günden güne büyükmektedir..
Deyinmek istediğim konu şu : Birileri Hile Yaptığı Zaman İhbar ediliyor yada hesapları kapatılmaya çalışılıyor..
Bende diyorum ki kendi haklarını ve Adsense Gelirlerlerinin fazlalaşması için uğraşıyorsanız.. Zavallı insanların kazacakları 3,5 kuruşa göz dikmeyin türkiyede çok reklamlar verilmediği için google adsense Türkçe reklamları çok az verdiği belirtmek isterim..
Eğerki Haklarınızı Savunmak İstiyorsanız Türkiyedeki Hile yapan webmasterlerin hesaplarını kapatmakla olmaz sen owebmastere zarar verirsin ve kendi haklarını koruduğunu zannedersin yada reklam verenlerinkini ama bir gün sıra sanada gelir.. Eğer çok hakkını korumak istiyorsan hakkını google’den sor google ye karşı örgütlen bişeler yap.. Eee koskoca google güc yetermi ama bir webmastere gücün yeter gidersin sahte tıklama gerçekleştirsin yada ihbar edersin.. ondan sonrada foruma gelirsin dürüstlükten haktan hukuktan bahsedersin..
Unutmayın : Google bizlerin sayesinde ayakta duruyor ve yüksek gelirler elde ediyor bizler olmasa aslında google bir hiç olduğu halde.. kuralları aslında onların değil bizlerin belirlemesi gerekirken,google şuan hiçbir webmasteri sallamıyor umrundada değil.. neden bütün webmasterler sorsun bu soruyu kendine neden..

İşte Gerçek haklarımızı savunmamamızdan,çizgimizde tutarsız olduğumuzdan,birbirimizi çekemediğimizden ve her şeye itiat ettiğimizden..

Böyle Yaptığımız Sürece Google Adsense Ve Arama Motoru Bizlerin Sayesinde Yakında Dünyayı Ele Alırlar Diğer Kapitalist Sömürücü Şirketlerde. Dahil….

Bizimkinlerde Burada Daha Google Politikalarını ve haklarını korumaya çalışır.. ihbar eder, , v,s v,s

Bu forumda okuduğum en gereksiz yazı...

Karar Aldım..

Eğer Bir Daha İhbar Edelim .. Yayıncı Hile yapıyor.. gelin Banlatalım Diye Bir Konu Görürsem..

Forumlarda Ne kadar Adsense Üyesi VArsa.. Tespit Edilir.. Google Politikaları Nasıl korunduğu Reklamlarına Şöyle Bİr 1000 Tık Yapıldıktan Sonra Gösterilir....

Bu kısım da üzerine dikilen tüy herhalde...

Quasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Zavallı insanların kazacakları 3,5 kuruşa göz dikmeyin türkiyede çok reklamlar verilmediği için google adsense Türkçe reklamları çok az verdiği belirtmek isterim..

Neden acaba Turkiyede cok reklam veren yok? sakin hile yapanlar yuzunden olmasin?

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim bir teorim var henüz ispat edilmedi:
TEORİ ŞUDUR:
Bir adsense yayıncısıysanız. ister kendi reklamlarınıza tıklayarak google reklam düzenini bozun. isterseniz başkasının reklamlarına çokca tıklayıp normal dışı tıklama yapın farketmez. Banlanan sizin hesabınız olur.

O noktada size tavsiyem eğer banlanmak istemiyorsanız adsense girişi yaptığınız yerden sakın ola birilerini banlatmak için çokca tıklama yapmayın olan sizin hesaba olur.

dediğim gibi bu bir teori ispat edilemedi henüz.
bu teorimi lütfen gidin adsense hesabına giriş yapmadığınız makinadan yapın olarak algılamayın çünkü inanın başkaca teorilerimde var.
google nin büyümesinin sırrı reklam verenlerin rahatlığıdır. Reklam veren de sahte tıklara para vermediğine inanıyor. insanlar kolay kolay inanmazlar ....

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Konu kapanmistir, sacma sapan tehdit mesalari gondermeyin. Birileri sizi 1000 tiklama ile banlattiysa muhattapiniz Google. Buradaki insanlar degil. Muhattaplariniz icin: [email protected]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5