İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IHS.COM.TR dan alan adı almayın

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
IHS.COM.TR den alan adı host ve dier hizmetlerinden yararlanmayın bi alan adı tescil ettirdim ve adamlar bana mail gonderdi

Merhaba Sezer Bey

Aynı anda başka firmalarda birden çok başvuru yapıldığından , alan adı tescil edilememiştir, diğer başvuru sahibi alan adını tescil etmiştir. Hizmet bedeli hesabınıza kredi olarak eklenmiştir.

Hesabınıza Eklenen krediyi, alışveriş sepetinize herhangibir ürün eklediğinizde görebilir ve kullanabilirsiniz.

iyi çalışmalar

bu kadar yussuzluk olurmu ya cok sinirlendim şikayetci olcam nasıl olunu yosa bilgisi olan yardımcı olsun lutfen

GoTcHA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adamlara bak madem alamadınız ismi parayı geri yollayın dimi?! harbiden yüzsüzlük resmen...

zbahadir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçmiş olsun, pek bir şey yapılabileceğini sanmıyorum. Firmaların güvenirliliği burada önemlidir.

Bir keresinde bir yerden domain almaya çalıştım, kredi kartımda sorun olduğu için almayı başaramadım bir kaç saat süre ile başkaları almasın diye domain bloke olmuştu sonra yine ben aldım.

Haksızlık yapmışlar size ama üzerinde durmamanı öneririm.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
neden durmayım ya benim 6 aydır düşündüğüm isimi benle aynı anda nasıl alırlar imkansız bişey bu istanbul hosting firması hakkında şikayette bulunacağım savcılıktan bulunmam yeterlimi siz onu soleyin bana

Batu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer bir com net org info biz domain siparişinde bulunduysanız ilk gelen alır kuralları olduğu için uğraşmaya çalışmanızı pek tavsiye etmem. Şikayet bile etseniz boşa vakit kaybetmiş olacaksınız.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sizden daha önce biri başka bir firmadan sipariş vermişse, burda IHS'nin sucu ne?
Bu tür bir olay nedeni ile bir firmayı karalamak pek akıl mantığa sığmaz.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben sipariş olayına değil parayı başka domain için kredi yapmalarına üzüldüm açıkçası.

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Para iadesi istediğini belirten bir e-posta çekip olumsuz yanıt alırsa eğer, o aşamada hak veririm.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ama bakın yarım saat sürermi bi domain tescili bide aradım adamları diolarki sizden 2 dk once alınmış biliosunuz dakikaların onemi war ben 6 aydır isimi düşünüyorum ve kimsenin ruhu duymadı isimi kimseye solemedim ama bunlar dioki benle aynı anda alan adı alınmış war mı bole bişey bu firmanın yaptıgı tamamiyle şerefsizliktir başka bişey diyemiyorum :(

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Developer' Alıntı:
Para iadesi istediğini belirten bir e-posta çekip olumsuz yanıt alırsa eğer, o aşamada hak veririm.
ya para iadesini yapacaklarına dahil bi mail geldi zaten su anda daha para yatmadı ama benim sorunum paranın yatıp yatmaması deil ki firmanın aldıgım isimi kendilerinin alması kendilerinin ldıkınada eminim

asoza

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Müsait görünüyorsa kendiniz alın. Özel durumlarınız yoksa neden ille bir aracı kullanmak gereği duyuyorsunuz ki.
gkg.net, godaddy.com gibi yerlerden kredi kartınızla alabilirsiniz.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
vt.com.tr den tekrar almayı denedim ancak parayı cektikten sonra onlarda beni aradı ve alan adının tescil edildiğini sadece yonlendirilmediği için müsait gözüktüğünü bildirdiler.

culpable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
SLaYeR' Alıntı:
aldıgım isimi kendilerinin alması kendilerinin ldıkınada eminim
Registrant:
DOMIBOT (GOOYUN-COM-DOM)
Avenida Caroni 5478
Colinas Monte, Caracas
Venezuela
+1.2085751538
+1.2085751538

Developer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
culpable' Alıntı:
Registrant:
DOMIBOT (GOOYUN-COM-DOM)
Avenida Caroni 5478
Colinas Monte, Caracas
Venezuela
+1.2085751538
+1.2085751538

Slayer, bu sana kapak oldu sanırım ?
Domain siparişi vermiş olabilirsin, ama senden önce biride kayıt yapabilir. Bunun IHS veya başka bir firma ile hiçbir alakası yoktur.
Tamamen şans meselesidir.
Bu tür bir saçmalık yüzünden de bir firmayı karaladığın için, seni kınıyorum.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
nasıl olur ya culpable nerden baktın bu bilgilere adres verirmisin ama benle aynı anda alamarı sacmalık deil mi?
ben waz geçtim alan adından felan umrumda deil ama bu alan kişiden nasıl alabilirim bu isimi ve neden bole bi isim almış yabancı biri anlıyamadım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5