İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IIS sorun

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk önce umarım konu duğru yerdedir. geçtiğimiz günlerde win xp media center bir işletim sistemli bilgisayar aldım. ilk kurduğum şey tabiki iis oldu. nedense local hostuma site dosyalarımı koyduğumda bir sorun yok ancak veritabanına yazma gereken işlemlerde örn. bir haber okunduğunda hiti +1 olacaksa bunu yapmıyor ve ilgili sayfa açılmıyor hata veriyor. yani veritabanına bilgi giremiyor.

"veritabanı güncelleştirelimiyor tablo yada nesne salt okunur" hata kodu =500.100

buna benzer bir hata veriyor. ancak ne klasörler ne veritabanı, ne içindeki tablo neden nesne hiçbirşey salt okunur değil. sonra office kuru değildi belki bu sebepten dolayıdır diye düşündüm ama değişen birşey olmadı? herşeyi denememe, karıştırmama rağmen bir sonuca varamadım yani çözemedim bu sorunu. Bilgisi olan varsa bu konuda, veya benim yanlış yaptığım bilmediğim eksik yaptığım birşey varsa ve bilgi verirse çok sevinirim.

saygılar hepinize kolay gelsin...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5