İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İki Adet Hosting Paketi (Alan Adları Kayıt Edilmiştir)

N

nudembilisim

Misafir
Merhaba;
Bu iki siteye bakarmısınız :)
www.redbilisim.com
www.turkimedya.net çokta benziyorlar ama ya

www.turkimedya.net kaynak taraması yapdımda çıkan sonuç ilginc

meta content="Web Tasarımı - Red Bilişim Internet Yazılımm ve Danışmanlık - Internet Servisleri, Yazılım Geliştirme, E-Ticaret Uygulamaları, Web Programlama Tasarım Yayınlama, Web Sitesi, Sunucu, E-Posta Hizmetleri" name="description">
<meta content="Web Tasarımı, E-Ticaret Çözümleri, web programlama, Web Hosting, Portal, Arama Motoru, Internet,redbilişim,e-iş,web site,veritabanı,dinamik içerik yönetimi,wep,hosting" name="keywords">
<meta content="INDEX,FOLLOW" name="robots">
<meta content="Red Bilişim Internet Yazılım ve Danışmanlık Hiz." name="author">

Gif olsa tamam resim olsa tamam ama komple site emeğe saygı hocam..

Saygılarımla.

T

TurkiyeMedya

Misafir
Merhaba;
Uyarınız için teşekkür ederim.Kaynağa bakmamıştım ben.Askerden yeni geldim bu arada da bi dostum yapmıştı bu siteyi.Meta tagları düzeltilmiştir ve en kısa sürede site kendi tasarımına geçecektir.
Üstelik inanın red bilişim den haberim yoktu tamamen bunları bu sabah öğrendim.Sorun düzeltilecektir.

ilgilinize teşekkürler..

Saygılar..

Ali Yılmaz

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5