İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iki db den birine baglanımıyorum ?

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam
hostingplex.com dan bi alan aldım ancak iki sefer aynı sorunu yasadım
mysql deki iki db den birine baglanmıyor. c panelden onar seçenegi sadece bu db için çalışmıyor, php my admin ile yine sadece bu db ye baglanamıyorum (hata vermiyor sayfa yuklenme halinde kalıyor).

sorum su db ye girememe nedeni nedir nasıl çözülür?

yalnız ilğinç olan server statuste disc alanlarının full görünmesi (benim 4500MB boş yerim olmasına ragmen)

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde aklıma geldi ama oluşturdugum ve db ye bagladıgım yeni accountta aynı sorunu yapıyor ve baglantı hatası vermiyor, çok uzun süre bekliyor sonucta zaman aşımı hatası veriyor.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
şunu yapabilme şansınız var mı? bağlandığınız db ile bağlanamadığınızı yer değiştirmek.
kontrol panali falan varsa orada değiş tokuş yapmaya çalışın eğer tamamen birbirleriyle yer değiştirebilirseniz. ondan sonra şu sonuca varabilirsiniz.
1) sorun sıralamada ikinci olan db de
2) sorunlu olan yerini bile değiştirse sorun devam ediyor bu durumda o db de sorun vardır.

Alobar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sorun kendiliginden çözüldü nasıl oldu bilmiyorum, ama yine olursa diye yedek bi db hazırladım sorun çıkarsa ordan giriş deniycem . öneriler için teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5