İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

iki hesap acıldı

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar sitelerden bırı ıcın basvurdum ama sonuc olarak hıcbır maıl gelmemıstı bende baska bır sıtem ıcın tekrar basvurdum ıkı gun once ılk basvurdugum dunde dıgerı kabul edılmıs yokluktan zengınlıge gıbı bırsey oldu yanı :) google acısından ıkı hesabım olması sorun olur mu sizce (zaten bırısını kullanacam bırı dursun dıyorum)

shopyland

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
olabilir

ama birinin posta adresini değiştir. isim aynı olabilir.

ve öbür hesabına aynı makineden girme

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
eger 2 hesapta aynı isim ve maile ile başvurdun ise 1-2 haftaya kalmaz google hesablarını 2 sinide kapatır.. eger farklı isimler ve mailde ise dursun kenerda kullanma ama aynı ise hemen mail at durumu anlat kullanıcagın hesabı söle o kalsın yoksa olmadık ban yersin

KamU

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail adresleri ve kabul edılen sıteler farklı ama ısmım aynı dursun bi kosede dıyorum kulanmadan

imkansiz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domain alirken kayıt ismi ve adresi aynı olunca bir etkisi olurmu aceba bende basvuru yapmıstım da sanırım bu sekilde kabul edilmiyor ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5