İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İki Şampiyonun maçında kaybeden Brezilya oldu !

webmasterrifo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Birisi 1998 diğeri 2002 dünya şampiyonu. Nefes kesen maçı sürpriz çıkış yakalayan Fransa kazandı. Demekki Breziya'ya da dur diyecek babayiğitler halen varmış !

Fransa yeniden şampiyon olacakmı sizce?

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
almanya olsun ya yakışır valla.Hem oradaki türklerde sevinirler.Gurbetçilerimiz yaşasın bari o güzel duyguyu.Brezilya çok ümitliydi.Arjantinden sonra brezilyada gitti.Sırada kim var ?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arjantin alır diyordum. Şimdi alternatif azaldı tabi. Tüm maçlarını yenen Almanya ve Portekiz var birtek. Ama artık forza italy diyorum :)

KaRaKTeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
36
kupa şu saatten sonra bence almanyanın olur brezilya tat vermiyordu zaten iyi oldu elendikleri

FalconBB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fransa Brezilya maçındaki gibi sahanın her yerini kapatırsa ve zidane böle oynarsa kimse durduramaz.

Fransadan bişey olmaz diyenler özellikle Ahmet Çakar gördü ki çok konuşmakla iş olmuyor.Bu arada Ahmet Çakar da Fransadan özür diler herhalde :D

mk++

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya sonuc ortada fransaya bahıs oynayanlar husran olcak almanya tek tir bu saatten sonra bunu son macta anladım

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
portekizi ve portekiz insanını severim, onları tutuyorum...

aslında kupayı kim kazanırsa kazansın ama fransa kazanmasın :D

K

Kerasus

Misafir
Portekizin kalecisi adeta devleşti penaltı atışlarında, kupayıda alacaksa Almanya alsın...

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ya bu Ribery'ye kötü diyenler susuyorlar geldiğinde Anelkanın parmağı etmez diyorlardı ama cidden süper adammış ya :)

S

Sitebul

Misafir
Takımın adı fransa ama toplasan kac tane oyuncu gercekten fransız ?
En nefret ettiğim ülke ve takımlardan birisi.
Pis sömürgeciler

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Almanyadan başka bir takım alamaz herhalde. Alırsada bu fransa olur muhtemelen (fransayı hiç sevmesemde)

hiç ihtimal vermediğim iki takımda geriye kalan italya ve protekiz. Ama hiç belli olmaz tabi. Ancak müsabaka bittiğinde neyin ne olduğunu göreceğiz :)

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Sahada bir iki Fransiz var zaten onlar da Sagnol/Ribery... Cezayir/Tunus/Fas takimi. Ancak zorla Togo'yu yenip tur atlayip, karsi tarafi oynatmamaya endeksli futbol oynarsan nasil sampiyon olacaksin bilmiyorum. Brezilya, en ufak defans yaptiginda tribunler islikliyordu, 3-4 attiklari maclarda nerede samba diyorlardi, demek ki yeni futbol buymus. Ispanya, Brezilya, Arjantin gibi seyir zevki + teknik kapasiteli takimlar kazanmiyormus, futbol zevki filan yok bu dunya kupasinda, kimse kusura bakmasin.

alorak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Brezilyanın grup dışına çıktıktan sonraki maçlarını hiç beğenmedim.. Seyir zevki de yoktu?

K

KraL KadiR

Misafir
Brezilya tum dunyada tek fovari idi :)
Bence futbolcular az biraz da olsa bu tip seylerden etkilendiler gibime geliyor
Dunyanın en ii futbolcularından olan ronaldinho dunya kupasında bence kendisini pek gosteremedi barca da attıgı serbest vurustan olan goller gibi goller de atamadı

bence kupayı almanya almalı diye dusunuyorum ve alacak guclerininde olduguna inanıyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5