İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Iki Teklif :)

Q

QuicK

Misafir
Merhabalar..
Sedo'dan ozelarkadas.com icin 300 € fiyat bicmistim. 2 kez teklif geldi. Ikiside Aggrement Reached felan yazıyor simdi..
Mailimede :

hello ozelarkadas.com Webmaster!

I would like to buy your Project ozelarkadas.com
I would pay 350 Euro for your project, is that okay for you?
maybe we can do it through the Company www.1domain.at
please answer soon.

best Regards

Boyle bir mail geldi.. Sizce ne yapmalıyım ;)

Q

QuicK

Misafir
Siteye Pop acıyorum kendi sitelerimden. Sedo'ya parketsem Popları kaldırsam dahi 1 ayda rahatlıkla 350 € yapar.
Popupları kaldırmazsam 15 gunde yapar :)
2900 üyesi var.. Gunde ortalama 200 / 250 kisi üye oluyor. Biraz fiyatmı arttırsam ne yapsam :)

Q

QuicK

Misafir
Şöylede bir durum var. Bu site bana 75 YTL ye maloldu komple. Actıgım popları felan bosverelim. Db sini alırım veya almam :) Scripti alırım. Bir isim bulur 10 gunde ayni konuma getiririm pop'larla. Ha ne olur biraz emek vermis olurum. Buda bir strateji tabii.
Bakalım benim çevirmen gelsinde bakarız bir caresine ;)

excoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
dikkat et bu mail dolandırıcı olabilir, sedo'dan teklif geldiyse, biri teklif gönderdi kontrol paneline gir diye bir mail gelmesi lazım, bunun gibi siteni almak istiyorum bana sat diye bir mail gelmez. dikkat et

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence en ıyısı bu arkadaşlık sıtesıne bır pop up aç yenı aldıın domain e adresımız değişti hesabı işi ole bağla bu da bi stratejı dımı ama

Q

QuicK

Misafir
excoder : Ben Yas tahtaya basmam kolay kolay. Uyarın icin tesekkurler. 300 €'ya satarım saglam satarım :)
Evet dazlakcom : Bende öyle yapmayı dusunuyorum. Db yide alırım icabında ;) Popuplarıda degistirdimmi tamamdır.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5