İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İkinci el telefon ve laptop alacağım.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Arkadaşlar merhaba.

Telefonumu kırdığımdan ötürü yeni bir telefon ve ihtiyaçtan dolayı bir laptop arayışındayım. Telefon iPhone olabilir. Farklı ve kullanışlı modeller varsa satmayı düşündüğünüz onları da bilmek isterim.

Ayrıca laptop satan veya satmayı düşünen arkadaşlar da yazsınlar lütfen.

Ürün elime geçtikten sonra ödeme yapacağım. Kapıda ödeme seçeneği sunabilecekleri de kabul ederim. Fakat önce ödeme, sonra ürün şeklinde alışverişi kesinlikle kabul etmiyorum.

İyi forumlar...

MIY1988

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,
laptopum satılıktır ancak Aralık ayında satış yapılacaktır.İlân linki aşağıdadır :

http://forum.iyinet.com/sifir-ve-ik...0-tl-degerinde-hediyeler-kargo-sok-fiyat.html

dediğiniz gibi kapıda ödeme olayı şeklinde satış yapılacaktır.
Aralık ayına kadar daha uygunu ve daha özelliklisini bulmaz iseniz beklerim.Eğer benim laptopum yerine siz daha önce başka bir laptop bulup alırsanızda şimdiden hayırlı olsun.

telcom55

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Nekadarlık bir laptop arıyorsun ve blackberry 8120 var düşünürsen pm at fiyat için

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Siz elinizdeki ürünlerin görüntü ve fiyatlarını belirtin lütfen.

MIY1988

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat konu içerisinde.Linke tıklayıp bakmadınız/incelemedinz sanırım.Fotoğraflar ise satışa çıkacağı ay olan Aralık ayında sıcağı sıcağına.

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
elimde bi laptop var ama ne bilim işinize yaramaz diye düşünüyorum.

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Sıfır düşünmüyorum. Düşünsem de vermiş olduğunuz siteden asla almam. ;)

Dr. Wm.

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sorun sadece alışveriş de yaptığım(ufak tefek tedarik de sağladığım) sitenin tanıtımını yapmamsa siz bilirsiniz. Burda site tanıtımı yapılması serbest bir forum. Ama eğer sitenin kendisinde beğenmediğiniz bir yön varsa bunu bana özel mesajla bildirirseniz gerek site yönetimine gerekse yönetim aracılığı ile tedarikçilere sorunu çözmeleri için bildiririm.

Saygılar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5