İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ikincielkamyon.org - Domain Hakk.

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Merhabalar;

www.ikincielkamyon.org adlı domaini kullanmalı mıyım? Satmalı mıyım? karar veremedim. Aslında mesleğim Ağır Vasıta Satışı üzerine bir yetkili satıcı da satış danışmanlığı. Kendim kullanıp, kullanmamak konusunda kararsız kaldım. Önemli olan kısmı da para edip etmeyeceği. .com ve .net uzantıları da zaten dolu. Fikirlerinizi bekliyorum.

ucankarga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aramaya yönelik anahtar kelime bir domain. Akıllıda kalıcılığı açısından sıralama com, net, org iken google için durum biraz farklıdır. elbette com domainin albenisi ve gücü var iken kaliteli ve özgün içerik ve tasarımla bu domain aranma durumuna göre büyük işler başarabilir.

Konunu özetlersek iyi projeyle google tarafından beslenebilirsin.

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
İyi proje iyi para demek. Biraz daha düşünmeliyim. Kaldı ki reklam gelirleri hakkında bu forumda okuduğum olumsuz yorumlar beni düşündürüyor. Aslında bende sizin gibi arama yapılan kelimeler olarak düşündüğüm için kaydetmiştim. Ancak bu ilan scriptleri için de sağlam biri ile çalışsam verdiğim/ödediğim parayı geri çıkarabilir miyim ona bakmak lazım.

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
2. el kamyon kime hitap eder buna göre bi düşün derim...ona göre plan yap.

Horoz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
2. el kamyon kime hitap eder buna göre bi düşün derim...ona göre plan yap.

Nakliye sektörüne hitap eder, kendim de zaten bir ağır vasıta yetkili satıcısında satış danışmanı olarak çalışıyorum. 2. el araçlarımızı çeviriyoruz fakat beni yazılımın maliyeti korkutuyor. Bakalım hayırlısı..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5