İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İkra Hosting Uygun ve Sınırsız Hosting Paketlerimiz Süper Fiyatlar

gokhan saglam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Bugüne kadar Türk okul ve kurumsal şirketlerinin yurtdışındaki hosting firması olarak yaptığımız bu işi Türiye'deki kurumsal ve bireysellerede getirdik.

Lokasyon : Amerika
Şirket : Tayland

Ben ise İkra Hosting'in Türkiye Temsilcisiyim

DOMAİNLER VE ÜCRETLENDİRMELER

com.............................9.45 $
net..............................9.45 $
org..............................9.45 $
biz...............................9.45 $
info..............................6,50 $

HOSTİNG VE üCRETLENDİRMELER

PAKET 1

QUOTA (MB)............................500 MB
BANWDİTH (MB)......................1,5 GB
MAX FTP ACCOUNTS.............1
MAX E MAİL ACCOUNTS.......5
MAX E-MAİL LİST....................UNLİMİTED
MAX DATABASE......................5
MAX SUB DOMAİNS.................2
MAX PARKED DOMAİNS..........0
MAX ADDON DOMAİNS............0

21$/YILLIK

PAKET 2

QUOTA (MB)............................1 GB
BANWDİTH (MB)......................3 GB
MAX FTP ACCOUNTS.............1
MAX E MAİL ACCOUNTS.......7
MAX DATABASE......................5
MAX SUB DOMAİNS.................5

29$/YILLIK

PAKET 3

QUOTA (MB)............................3,5 GB
BANWDİTH (MB)......................10 GB
MAX FTP ACCOUNTS.............3
MAX E MAİL ACCOUNTS.......35
MAX DATABASE......................7
MAX SUB DOMAİNS.................UNLİMİTED
MAX PARKED DOMAİNS..........3

33$/YILLIK

PAKET 4

QUOTA (MB)............................10 GB
BANWDİTH (MB)......................30 GB
MAX FTP ACCOUNTS.............5
MAX E MAİL ACCOUNTS.......100
MAX DATABASE......................25
MAX PARKED DOMAİNS..........10
MAX ADDON DOMAİNS............2

33$/YILLIK

PAKET 5

QUOTA (MB)............................150 GB
BANWDİTH (MB)......................450 GB
MAX FTP ACCOUNTS.............10
MAX E MAİL ACCOUNTS.......200
MAX DATABASE......................100
MAX PARKED DOMAİNS..........10
MAX ADDON DOMAİNS............5

55$/YILLIK

PAKET 6

QUOTA (MB).............................UNLİMİTED
BANWDİTH (MB).......................UNLİMİTED
MAX FTP ACCOUNTS............. UNLİMİTED
MAX E MAİL ACCOUNTS........UNLİMİTED
MAX DATABASE......................UNLİMİTED

83.88$/YILLIK

REFERANSLAR

30 gun icinde sorgusuz sualsiz para iadesi. %99.9 Uptime garantisi. Turkce Cpanel. Webalizer, Fantastico (Tek Tikla Hazir Kurulum), FTP Hesabi, Email Hesabi, Cron Job ve daha bir cok sey kontrol panelimizde mevcut.

Moderatör tarafında düzenlendi:
K

kahkaha

Misafir
Merhaba Limitsiz Alan Limitsiz Trafik paketi için verdiğiniz cpu izni nedir ?

Ayrıca Ofisiniz hakkında biraz detaylı bilgi verebilirmisiniz sizinle çalışmayı düşünüyorum

gokhan saglam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Tayland'da bulunuyor asıl şirketimiz.

Kampanyalarımızı belirttim zaten, Referanslarımız yurtdışındaki daha çok türk okul ve kurumsal şirketlerdir.

haricinde öğrenmek istediğinz nedir?

E

Erturk

Misafir
Lütfen Hosting Satış Kuralları'nı dikkatlice okuduktan sonra konunuzu tekrar düzenleyiniz.

Yer Sağlayıcı Faaliyet Belgesi Türkiye için geçerlidir biz Tayland firmasıyız diyorsunuz lakin Turkcell kullanıyorsunuz.

reckless

0
İyinet Üyesi
Reaction score
10
ys belgesini belirttip ayrıca sunu kiralıyormusunuz ögrenebılırmıyım

K

kahkaha

Misafir
Hocam sorumu es geçmişsiniz konuya tekrar tekrar yazmak istemiyorum :) Ref leri PM atarmısınız

K

kahkaha

Misafir
Arkadaşlardan referans istedim , verdikleri yurtdışı okulları vs. hakkında kişisel türk sitelerin referanslarını yolladılar bence yöneticiler konu ile ilgilenmeli.

nuck3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
19
şiretimiz taylandda diyorsunuz.tayland sitenizi verirmisiniz.

E

Erturk

Misafir
Sitenin asıl sahibiyle iletişim kurdum. Tayland'da calısıyor ve bu işi orada yapıyor. Türkiye'deki müşterilerine rahatça ulaşabilmek adına gokhan saglam'a temsilcilik verilmiş.

Bana söylenen söz bu. Gerçek olduğunu ümit ediyorum.

T

themaniac

Misafir
Sitenin asıl sahibiyle iletişim kurdum. Tayland'da calısıyor ve bu işi orada yapıyor. Türkiye'deki müşterilerine rahatça ulaşabilmek adına gokhan saglam'a temsilcilik verilmiş.

Eyvallah. Hocam zaten arkadaslar azcik arastirma yapsalar. misal alexa'ya baksalar gorurler.

http://www.alexa.com/siteinfo/ikrahosting.net#

Acaba bizim site hangi ulke olarak gorunuyor. Bir baksinlar lutfen.
Ayrica alexa'dan direk ben alexa'nin kendi istatistik yazisini buraya koyuyorum. bu ilgili arkadaslara yeterli cevap olur zannediyorum.

Ikrahosting.net's three-month global Alexa traffic rank is 211,504. Approximately 51% of visits to it consist of only one pageview (i.e., are bounces). Approximately 91% of visitors to the site come from Thailand, where it has attained a traffic rank of 3,695. Visitors to it spend about eight minutes per visit to the site and 37 seconds per pageview. Ikrahosting.net is based in Thailand.

gokhan saglam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Arkadaşlardan referans istedim , verdikleri yurtdışı okulları vs. hakkında kişisel türk sitelerin referanslarını yolladılar bence yöneticiler konu ile ilgilenmeli.

Asıl konuyu okursan eğer neden yurtdışı referans verildiğini anlarsın. İkra Hosting yurtdışında kullanılan hosting'dir. Türkiye'de bir temsilci olarak ben varım.

Lütfen konuyu dikkatlice okuyunuz.

Ekleme: ayrıca isteyenler için başka webmaster sitesinden silver üyelikli bilgilerimizide verebilirim.

Saygılar...

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Tayland'da mi Mozambik'te mi cok onemli degil. Yuzsuzlugun son noktasi bir yer. Daha once iki uc kullanici acip onlardan kendileri hakkinda yorum yapmalarindan, forumu surekli spam yeri bellemeye kadar problemler nedeniyle 4-5 kere banlanmalarina ragmen hala gelebiliyor. Para vermek isteyen bunlari dikkate alarak versin.

herdaim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar lütfen yanlış yargılarda bulunmayın.Gökhan Sağlam adlı üyeyle bu formda tanıştım ve çok güvenilir birisi kendisi.Verilen işi hakkıyla yerine getiriyor.www.eczanecarsi.com adlı e ticaret siteme gecesini gündüzüne katarak yüzlerce ürün ekledi sorunsuz bir şekilde.bugüne kadar forumlarda tanıdığım en güvenilir kişi kendisi.günün hangi saati olursa olsun rahatlıkla ulaşabiliyorum.7/24 destek veriyor bana.Ayrıyeten temsilcisi olduğu ikra hostingden de hosting aldım ve çok memnunum.Bundan sonra Gökhan Sağlamla sürekli çalışacağım.Çünkü hem çok güvenilir hem de yaptığı işleri çok beğendim.

T

themaniac

Misafir
hocam sozun ozu kisasi bu bence. iste bir musteri ve musterinin yorumu. varsa IKRA Hosting beni aldatti. parami aldilar ettiler falan filan. gelsin buyursun.

gokhan saglam

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Arkadaşlar lütfen yanlış yargılarda bulunmayın.Gökhan Sağlam adlı üyeyle bu formda tanıştım ve çok güvenilir birisi kendisi.Verilen işi hakkıyla yerine getiriyor.www.eczanecarsi.com adlı e ticaret siteme gecesini gündüzüne katarak yüzlerce ürün ekledi sorunsuz bir şekilde.bugüne kadar forumlarda tanıdığım en güvenilir kişi kendisi.günün hangi saati olursa olsun rahatlıkla ulaşabiliyorum.7/24 destek veriyor bana.Ayrıyeten temsilcisi olduğu ikra hostingden de hosting aldım ve çok memnunum.Bundan sonra Gökhan Sağlamla sürekli çalışacağım.Çünkü hem çok güvenilir hem de yaptığı işleri çok beğendim.

Teşekkür ederim.

Konu günceldir arkadaşlar

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5