İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

il site yöneticisi ve yardımcı

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Merhabalar
Pozisyon: İl Site yöneticisi ve yardımcısı
Açıklama: Devamlı güncellenerek geliştirilen ZIZA.net sitemiz ve alt siteleri yönetiminde aktif olarak yeralacak bay bayan takım arkadaşları arıyoruz.

İşin niteliği:
:: Site bölüm yöneticisi olarak veya böllüm yöneticisine yardımcı
- Web sitesine veri (haber, fotoğraf, yorum vs) ekleme (admin paneli üzerinden)
- Web sitesine reklam alma
- Web sitesi rehberine reklam alma
- ZIZA.net ürünleri tanıtımı ( web tasarım, reklam, güvenlik sistemleri vs)
- İlde çalışma grubu oluşturma

Aranan nitelikler:
- En az lise mezunu
- Bilgisayar işletim sistemi ve internet bilgisi orta düzeyin üstünde
- İkinci dili ingilizce, sıkıntı yaratmayacak kadar bilen
- Sosyal, aktif ve çevresi geniş
- İkinci bir iş olarak da yapılabilecek sistemimize varolan potansiyele göre ilave takım arkadaşları kazandırılacaktır.
- Bilgisayara ve teknolojiye yabancı olmayan
- Fikir istenildiğinde "siz bilirsiniz" demeyen
- İnsiyatif kullanabilen
- Dinamik
- Önce güven

Not: ilgilenenler PM atıp, ayrıntılı bilgiyi gerekirse msn ile iletişime geçerek sorabilirler. İlave sorularınız oldukça cevaplamaya çalışacağım.

-Özetle cevaplar-
a. Evet, ben bir şirketim, faturalı iş yaparım; bilgisayar ve elektronikle ilgili toptan perakende ve hizmet sektörü
b. Çalışma sistemi görüldüğü üzere şimdilik prim yok illaki maaş olsun istiyorsanız 2aylık deneme süresi sonucu değerlendirme yaparız.
c. Şu il olsun, bu il olmasın diye bir seçimim yok ama ege bölgesi ilk tercihim.
d. Genellikle kent portalleri bizim 1. hedefimiz.
e. Kazancımız ne kadar olur diye sormayın, sonuçta bir iş yapıyoruz. Belki hiç kazanamayacaksınız, belki de binler, onbinler
f. Yok ben oturduğum yerden kazanmak istiyorum, yok öyle koşuşturmaya gelemem diyorsanız alın size bir sürü tıkla kazan sitesi

kopekolduren

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilde bir çalışma grubu oluşturabilrim bulunduğum ildeki haber ajanslarından çoğuylada irtibatım var. ama belirli bir sabit gelir olmadan bu dediklerinizi kimse yapmaz
belki ile yürümez bu iş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi