İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilahi-Tr.com Reklam Seçenekleri

R

Reignman

Misafir
Site: ilahi-tr.com
Hit: 4000 (webservis)
PR: 4

Hem banner, hem text link reklamları her sayfada gözüküyor. Text linkte bulunan kendi siteme günlük 350 civarı hit yolluyor.(yine webservise göre) Tabii bu rakamda sitenin içeriği de etkili olur. Bannerla da (etkileyici ve konu yine ilgi çekici ise) 600-700 civarı tekil yollayabilir.

Text link: 15 YTL (2 adet kaldı)
Banner: 50 YTL
POP-UP: 75 YTL (Dolu)

Kaliteli geri dönüşüm arıyorsanız, kaçırmayın, buradan veya özelden ulaşabilirsiniz.

R

Reignman

Misafir
Banner alanımız da doldu, şu an sadece 2 text link alanı kaldı (1si için de bir arkadaştan cevap bekliyorum) Yani 1 adet daha text link satabilirim 15 Ytl'ye.

R

Reignman

Misafir
Arkadaşlar, banner alanlarından birisi bu gece itibariyle boşalmıştır. 1 ay 45 Ytl.

Kaliteli bir banner ve uygun site içeriğiyle, günlük 500 üstü tekili rahat elde edebilirsiniz, zira text reklam çıkışları bile ortalama 300 civarında.

Buradan ve özel mesajdan iletişim kurabilirsiniz.

R

Reignman

Misafir
Evet beyler, neye niyet neye kısmet, banner reklam pazarlarken, 1 adet daha text link sattık. Alan arkadaşımıza teşekkür edip, hayırlı olmasını diliyorum.

Banner alanı hala boşta. Tüm sayfalarda gösterilen 468*60 banner, size aşağı yukarı günlük 7000-8000 gösterim ve 400-750 civarı tekil hit olarak dönebilir. Böyle bir çıkış için 45 Ytl hiç de fazla bir miktar değil. Konuşmak için msn adresini özelden isteyebilirsiniz.

TRinsanRehberi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Link reklam ücretinizin 3. taksitini az önce göndermiş bulunmaktayım (bilginize)

ayrıca
yeni bir sitemi inşaAllah pazartesiye kadar yayına alacağım ve bu sitede (şu an reklam bütçesi ayıramadığım için) farklı bir şekilde para kazanmayı düşündüm
şu şekilde ki:

http://forum.iyinet.com/showthread.php?t=30820

Saygılarımla

R

Reignman

Misafir
Teşekkürler ödemeyi aldım, yeni projenizde de başarılar dilerim. Yalnız önceliğimiz sunucu kirasını çıkarmak olduğundan şimdilik doğrudan reklamı tercih ediyoruz.

Evet arkadaşlar 2. banner alanı da boşalmıştır. Tek tek veya bir arada sipariş verebilirsiniz. İkisini birden isteyenlere %10 indirimle 80 ytl'ye olur. Dönüşüm yoktur, sadece sizin bannerınız yayınlanır. Banner tüm içerik sayfalarında gözükür ki günlük 10 bin civarı görünüm ve 500-1000 civarı tekil gönderebilir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5