İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İLAN EKLE 80 TL KAZAN

buradax

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İLan Sitesine Farklı İlan Sitelerinden ilanlar alınıp eklenecektir.

Alınan ilan resimlerinde logo ve farklı site linkleri olmaması gerekmektedir.

elektronik veya farklı ürün satışı, emlak ,hasarlı oto, araba, iş ,devren, makina,arkadaşlık ve benzeri tüm ilanlar alınabilir katagori sınırlaması yoktur.

Günde en az 100 adet ilan eklemek şartımız bulunmaktadır.

yaparım deyip sonrasında vazgecen arkadaşlara eklemiş oldugukları ilan sayısı 500 adet altında ise ödeme yapılmayaçaktır.

1500 adet aşagısında ekleme yapanların ilan başına üçretleri 0,005 tl den hesaplanaçaktır.

2000 üstü 3000 adet altı ise 0,009 tl den üçretlendirileçektir.
]

Ödeme kesinlikle iş bitimi yapılaçaktır.

ödemenin yarısını iş başı yarısı iş bitimi tarzında mesajlar yazmayın.

ilan verme sayımız 3bin adetle sınırlı degildir daha fazla ekleme yapaçak arkadaşlara özel fiyat verilir.

ödeme şeklimiz PTT-banka havale-kartsız işlemler-mobil ödeme -istege baglı tüm oparatörler kontör yükleme

işe başlamak için [email protected] adresini ekleyip kayıt yaptırıp başlaya bilirsiniz

sarp159

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kusura bakmayın da size nasıl güveneceğiz.Tamam sizi de anlıyorum ama ortalık da çok fazla uyanık var.Millet babasına güvenemiyor.Çoğu kişi acaba o kadar ilanı ekledikten sonra ortadan kaybolursa diye düşünecektir.Yaparsınız demiyorum ama güven verecek bir tarafı olması lazım işin.Keşke itraderiniz olsaydı sizinle çalışabilirdim.

nzeytinevi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Yanlış anlamadıysam 1000 ilan ekleme bedeli 5 tl.
bu fiyat çok az değil mi? 80 tl nasıl kazanılacak onu da anlamadım.

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
fiyat çok düşük itrader yok ve iş bitimi ödeme yapıyorsunuz.

umarım bulursunuz aradıgınızı

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi