İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlan Scripti V3

ucankarga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu scriptin kazanc özelliklerinden bahsedebilirmisiniz detaylı olarak? İlanlar, reklamlar, kurumsal ilanlar vs vs gibi. Ek olarak dil eklentisi yada farklı bir dilde yayınlama durumu hakkındada bilgi alıcam.. Dil için bizim değiştirebileceğimiz ek özellik stabilmi sonradan mı eklenmekte bunuda belirtirseniz sevinirim. Tema üzerinde değişikler yada farklı renk varyasyonları hakkındada bilgi rica edeceğim..

aydınweb

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bu scriptin kazanc özelliklerinden bahsedebilirmisiniz detaylı olarak? İlanlar, reklamlar, kurumsal ilanlar vs vs gibi. Ek olarak dil eklentisi yada farklı bir dilde yayınlama durumu hakkındada bilgi alıcam.. Dil için bizim değiştirebileceğimiz ek özellik stabilmi sonradan mı eklenmekte bunuda belirtirseniz sevinirim. Tema üzerinde değişikler yada farklı renk varyasyonları hakkındada bilgi rica edeceğim..

Merhaba,

Kazanç Özellikleri : Mağaza , Doping, Ücretli İlan'dır.

Şuanda Tek Dil Desteği Bulunmaktadır, Dil Çevirisi İçin Her Dosyayı Tek tek Çevirmelisiniz. Tema Üzerinde İstediğiniz Şekilde Tasarım/Renk Düzenlemesi Veya Geliştirme Yapabilirsiniz. Açık Kaynak Kodludur. Tek Domaine Ömür Boyu Lisanslıdır.

İyi Geceler.

TRnetwork

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,

ilgili scriptle bir bağlantımız yoktur. İsterseniz kaynak kodlarına bakıp karşılaştırabilirsiniz. Görselde nasıl benzetiyorsunuz? Aralarında birçok fark var...

iyi geceler.

kör değiliz herhalde site ortada kodlar farklı olabilir aralarındada dağlar kadar fiyat farkı varne satıyorsunuz altınmı ?

aydınweb

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
kör değiliz herhalde site ortada kodlar farklı olabilir aralarındada dağlar kadar fiyat farkı varne satıyorsunuz altınmı ?

Lütfen, yorumunuzu yaparken saygılı olunuz. Almayacaksanız bile bu şekilde dalga geçme niyetli ( "altınmı satıyorsunuz?") yorum yapamazsınız. Ayrıca biz size kör v.b demedik. Fiyat farkı olabilir, bizim yazılımımıza değer bir fiyat var. Lütfen konuyu terkediniz.

iyi geceler.

thescq

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Script çok başarılı almayı düşünüyorum sistemi sadece bir kaç sorum olacak,

Sistemi emlak portalı olarak kullanmayı düşünüyorum, script encode edilmiş durumdamı, yani tasarımda köklü değişiklikler yapmayı planlıyorum ama tek kaygım, uzun vadeli düşündüğüm bir proje yani 1 sene sonra sizi bulamazsak ve kodlar şifrelenmiş bir durumdaysa bu bizim için büyük sıkıntı, theme sisteminde acaba smarty'mi kullandınız ?

aydınweb

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Script çok başarılı almayı düşünüyorum sistemi sadece bir kaç sorum olacak,

Sistemi emlak portalı olarak kullanmayı düşünüyorum, script encode edilmiş durumdamı, yani tasarımda köklü değişiklikler yapmayı planlıyorum ama tek kaygım, uzun vadeli düşündüğüm bir proje yani 1 sene sonra sizi bulamazsak ve kodlar şifrelenmiş bir durumdaysa bu bizim için büyük sıkıntı, theme sisteminde acaba smarty'mi kullandınız ?

Merhaba,

Sistem açık kaynak kodlu olup tek domaine ömür boyu lisanslıdır. Scripti istediğiniz kategoride ve çeşitte kullanabilirsiniz. Smarty class yapısını kullanmadık. Nedeni ise acemi veya normal ( yani profesyonel olmayan ) kullanıcıların rahatça sistemde düzenleme yapabilmesi içindir. Firmamız 1 Yıl ücretsiz teknik destek hizmeti vermektedir.

iyi geceler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5