İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilan sitesi ve açık arttırma sitesi scriti alınacaktır.

bugzmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar,

sahibinden.com tarzında ilan sitesi scripti ve gittigidiyor tarzında açık arttırma scripti alınacaktır. ilgilenen arkadaşlar msn adresimden irtibata geçmelerini rica ediyorum.

msn : [email protected]

smartcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam o tarz bir site
nereden baksanız
50.000 TL den aza yapılmaz
düşünürseniz
irtibat: pm

chedmade18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hocam ortalıkta gittigidiyor ve sahibinden.com scriptleri clone olarak dolaşırken kim 50.000 tl verirki ?
biraz mantıklı olalım arkadşlar

Ciddi Olarak O Sektöre Girmek İsteyen Verir Güzel Arkadaşım.

Ciddi Olan Adam Gidip Gittigidiyorun clone olanını duzenletıp kullanmaz. basar parayı kendıne özgu bır sıstem yazdırır.

bunda anlamıcak birşey yok sanırım.

sen ciddi olarak bu sektöre girmiceksin ki bu şekilde bir acıklama yapmışsın.

bir nevi amatörce giriş olacak seninki.

iyi çalışmalar.

bugzmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

Ciddi Olan Adam Gidip Gittigidiyorun clone olanını duzenletıp kullanmaz. basar parayı kendıne özgu bır sıstem yazdırır.

iyi çalışmalar.

ilgin için teşekkürler....
ancak ;
1. sen hayatında 50.000 tl yan yana gördünmü ki küçümseyerek böyle bir cevap veriyorsun.
2. türkiye gibi bir yerde şu anda 50.000 tl para kazanmak için 1 yıl çalışsan bile bişey olmaz.
3. 50.000 tl parayı sanal aleme gömen kimsenin de aklı yoktur bence.
4. mantıklı olan birisi önce clone üzerinden siteyi açar , reklam çalışmalarını yapar ( 6 ay ) baktıki site tuttu sonra kendine has bir yazılım hazırlatır. ki tr deki yazılımcılar benim 50.000 tl ye yazdırttığım scriptin üzerinde iki üç değişiklik yaparak piyasaya 500 tl ye satabilecek insanlardır .
5. en basit örnek sahibinden.com ve gittigidiyor.com scriptleri , zamanında kaç paralara yazıldı bilemem ama şimdilerde cüzi rakalara iyasada dolaşan scriptler bunlar... bilginize

smartcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam ortalıkta gittigidiyor ve sahibinden.com scriptleri clone olarak dolaşırken kim 50.000 tl verirki ?
biraz mantıklı olalım arkadşlar

zaten çok mantıklı bir yanıt verdim
öylesi bir projenin 50.000 TL gibi bir başlangıç rakamına
sahip olacağını bilmeyen bir developer,
zaten developer değildir
gerisini sizlere bırakıyorum
:D :D

smartcoder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1

iyi çalışmalar.

katkı için teşekkürler :)

chedmade18

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgin için teşekkürler....
ancak ;
1. sen hayatında 50.000 tl yan yana gördünmü ki küçümseyerek böyle bir cevap veriyorsun.
2. türkiye gibi bir yerde şu anda 50.000 tl para kazanmak için 1 yıl çalışsan bile bişey olmaz.
3. 50.000 tl parayı sanal aleme gömen kimsenin de aklı yoktur bence.
4. mantıklı olan birisi önce clone üzerinden siteyi açar , reklam çalışmalarını yapar ( 6 ay ) baktıki site tuttu sonra kendine has bir yazılım hazırlatır. ki tr deki yazılımcılar benim 50.000 tl ye yazdırttığım scriptin üzerinde iki üç değişiklik yaparak piyasaya 500 tl ye satabilecek insanlardır .
5. en basit örnek sahibinden.com ve gittigidiyor.com scriptleri , zamanında kaç paralara yazıldı bilemem ama şimdilerde cüzi rakalara iyasada dolaşan scriptler bunlar... bilginize

Merhaba. Yanlış Anlamazsan Yanıt Vermek İstedim.

1. Beni Tanımadığın İçin Kısa Bir Açıklama O Ücretin Kat Kat Fazlasını Saydım Ben Konumuz Bu Değil.
2. Türkiye Gibi Bir Yerde Derken? Sizi Kimse Bağlamıyor Bu İşi öğrenme diye sizde özgürsünüz öğrenin sizde 50.000 tl ye bu tur sistemler yazın ( 50.000 tl biraz fazla o ayrı ).
3. 50.000 TL yı sanal aleme gömen birçok tanıdıklarım var. bundan emin olabilirsin. Bunlar Ciddi Düşünen İnsanlar. Ciddi Düşünüyorsan Sanal Alemde Her Zaman Riski Göz Önünde Bulundurucaksın.
4.Clone Scriptle Başlamak Mantıklı Olmak Değildir. Amatörce Başlar Tutarsa Profesyonelliğe Geçer. Örn ; Futbolcular. Genç Takımda Oynar Sonra Paf Takıma Geçer Oradanda Profesyonel Sözleşme imzalayarak A Takıma Gelir.
5.gittigidiyor.com ve ve sahibinden.com un clone yanı bırebır özellıklerde daha dogrusu benzer özellıklerde bir baskası tarafından benzetılerek yazılmış scriptlerin pıyasada dolasması gayet normaldır. adam istemiş yazmış dagıtmış (Örn.)

Sadece Bilgilendirme Amaçlı Cevap Verdim. Yanlış Anlamazsan Sevinirim.

İyi Çalışmalar.

fatihalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sahibinden benzeri (%90) ilan yazılımımız mevcuttur. Açık arttırma özelliği ve ödeme entegrasyonları vb. ekleyebiliriz. Kısaca biz geliştirdiğimizden dilediğiniz her özelliği ekleyebiliriz.

Script ayrıntılarını pm atıyorum...

oscar78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sahibinden benzeri (%90) ilan yazılımımız mevcuttur. Açık arttırma özelliği ve ödeme entegrasyonları vb. ekleyebiliriz. Kısaca biz geliştirdiğimizden dilediğiniz her özelliği ekleyebiliriz.

Script ayrıntılarını pm atıyorum...

sahibinden.com ve gittigidiyor tarzında çalisan ilan ve açık arttırma scripti bende ariyorum. oscar78.ch:alkış::hmmm:

tasarla

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
forumlarda genellikle basit clone edilmiş cuzi fiata scirptler arıyorsunuz bahsettiğiniz sitelerin ciroları milyon tl leleri aşarken buradaki bir kaç kişi 50 bin tl yatırımı büyük bulması çok üzücü.

trendyol bu işe girerken 450 bin $ harcadı milyon dolarlar kazandı. Bu işe ne kadar büyük oynarsan o kadar kazanırsın. Forumlarda alacagınız 1000 dolarlık script ile gittigidiyor u yakalamanız her yonden imkansız.

Büyük fikirler büyük yatırımlarla oluşur bir projede hazır bir cms ile yol kat edemessiniz. Tüm büyük sitlerin it yapısı vardır yazılımcısı tasarımcısı pazarlama gibi tüm elemanlar kendidedir forumlardan yazılım eleman bulmazlar .)

Büyük bir elektronik pazar için iyi bir yazılım ekibi ve görsel ekip reklam için ayrılacak 100 bin dolar , tv reklamları için 100 bin dolar
kendinize ait stok ve mal tedariki farklı ürün yelpazesi ile başarı mümkünüdür.

Sattıgınız her ürün için googlede sponsor olmanız + bu yaparkende seo çalışmalarınızı yapmalısınız en iyi reklam ağızdan ağıza yapılan reklamdır.

örnek : "ulan facede beni bir kız eklemiş" dediğiniz zaman alakasız birisi hemen merak eder ve oda üye olur.
googlenin prestiji olan ağızdan ağıza raklam hep başarı kazanmıştır.

oscar78

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Açık Artırma siteleri icin hazır Yazılımlar var,büyük siteler hazir yazilimi gelistiriyorlar,ben kodlamadan fazla anlamadigim icin ilan verdim. www.auktion-ng.de/ ricardo.ch bu yazilimla basladi
www.tt-auction.de/index.php sahibinden.com benzeri bu hazir yazilimlardan elinde bulunandan cok daha uygun fiata alinir. Bende www.swoopo.de/ yazilimi var isteyene yari fiatina veririm,ucuk rakamlara kimse riske girmez.

bugzmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilgin için teşekkürler oscar78.

açık arttırma sitesi için bir arkadaş ile anlaştım .sıfırdan yazılacak (asp). sistem bittiği zaman burdan açıklayacağım....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5