İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ileriye Yönelik projem için fikir istiyorum..

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
ALLAH ın izniyle bir iki gün içerisinde yeni bir projeye başlıyorum. Bu projemi başlangıç olarak kendi sunucum üzerinden deniyeceğim... Fakat benim sunucumun bant ve hdd büyüklüğü projeye tam elverişli değil 120 gb sata disk ve 1.5 tb bant bulunmakta.. şayet projemi tam anlamıyla hayata geçirebilir ve tutunabilirsem. Maksimim 1-2 ay içerisinde 400 gb hdd ve sınırsız Bw bir sunucu kiralamak istiyorum. ilerleyen zamanlarda tabiki bu artabilir.. Sizlerden fikir almak istiyorum. Sorun yaşamamak için managed destek te almak istiyorum. Bildiğiniz daha önceden çalışmış olduğunuz firmalar varmıdır. verdiği fiyata göre performansı iyi olan firmalar hangileridir.. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler..

editt/////

Kusura bakmayın .. Başlığı yanlış atmışım :(

Yönelik olacak tabiki :)

///////////////
bi edit daha : )

Valla yeni farkettim kendi konularımızın başlığını değiştirebiliyormuşuz Harika bir olay

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
IndexServers' Alıntı:
yanlız bişey daha var.sınırsız band diye bir şey yok.

evet mantık olarak haklısın.... çalışmadım ama fdc den ve alman datacentarlarından bahsetti o tarz istemiştim... o kısmı bu şekilde düzeltebiliriz..

S

sinangunay

Misafir
Belki sınırsız değil ama "ölçümsüz" band sağlayabiliriz. Yani 100 mbit port üzerinde bizim koyduğumuz herhangi bir limit olmadan ihtiyacınız kadar band harcayabilirsiniz.

Alman lokasyonlu sunucularımızda bu tarz eklentiler "ücretsiz" olarak değerli görüşlerinize sunulmaktadır.

Örnek fiyat:

AMD Opteron 146 CPU
2048 RAM
2 * 160 gb hdd
Unmetered (Ölçümsüz) Band
Limitsiz IP (ARIN kurallarına göre)
Windows / Linux OS
Ücretsiz kontrol panelleri
125 Euro / Ay

İletişim MSN: [email protected]

N. Sinan GÜNAY

J

jEEpERscREEpERs

Misafir
IndexServers' Alıntı:
yanlız bişey daha var.sınırsız band diye bir şey yok.

Sınırsız band diye birşey yoksa, ben nasıl 50 tb'ye yakın trafik kullanıyorum uzun zamandır strato'da?

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
jEEpERscREEpERs' Alıntı:
Sınırsız band diye birşey yoksa, ben nasıl 50 tb'ye yakın trafik kullanıyorum uzun zamandır strato'da?

peki bişiy sorucam 100000000000000000 TB kullanabilirmisin? doğal sayılarda 10 üzeri 78e kadar olan bütün sayılar anlamlı (ulaşılabilir) rakamlardırda...

SargeT

0
Yasakli Uye
Reaction score
10
arkadaşlar konuya dönelimmi..

Benim ne demek istediğimi bir çok arkadaş anladı zaten.. Ordaki yazı ile neyi kastettiğimi yani.. O yüzden konu dışına çıkmayalım istediğim sadece öneriydi öneri haricinde herşey yazılıyor valla :s

J

jEEpERscREEpERs

Misafir
firar' Alıntı:
peki bişiy sorucam 100000000000000000 TB kullanabilirmisin? doğal sayılarda 10 üzeri 78e kadar olan bütün sayılar anlamlı (ulaşılabilir) rakamlardırda...

Sanırım o rakamı bulman için gmail'i satınalman lazım... Ben abartmadım. En azından adamlar kendini host'çu sayan tipler gibi 500 gb'dan sonra hoop, çüüş demiyorlar...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5