İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlgilenemediğim Web Sitelerimi Satıyorum!

E

Erturk

Misafir
Merhaba arkadaşlar. Gün boyu mesai yorgunluğu ve akşamlarıda tasarım işleri derken ilgilenemediğim bir kaç web sitem var. Bunları teklif usulü satışa cıkartıyorum. İlk olarak büyük bir hevesle açtığım yemek tarifi sitesini vericem arkadaşlar. Site hakkındaki detaylı bilgileri en alttaki notumda okuyabilirsiniz.

Site adresi: www.lezzetle.com

Site için istenen başlangıç fiyatı : 200 TL

Hemen Al Fiyatı : 300 TL

Minimum artış : 10 TL

Arttırma Bitiş Tarihi : Son Tekliften 24 Saat Sonra

Sitenin aylık getirisi: Günlük 0,3 $ - 1 $ arası.

Sitenin açılış tarihi: 06 Şubat 2010

Kategori, sitenin içeriği nedir: Yemek Tarifleri

Günlük hit sayısı, kaynak link: 150-200 Sayyac

Domainin yaşı ve Pagerank değeri: 1 Yaşında. Geçen sene PR3 tü ama 2 ye düşmüş.

Hosting dahil midir değil midir: 1 Hafta idare edebilirim.

Banlı olduğu yerler var mıdır: Hayır

Site bütün içeriği ile mi satılmaktadır: Evet

Kullanılan yazılımın lisansı satışa dahil mi dahil ise lisans bilgileri: Wordpress

Site satışında telif hakları ile ilgili ya da herhangi bir hukusal sorun var mıdır: Hayır.

Not:

Sitemde 3 adet ayrı bot bulunmaktadır. Ve R10 Forum Moderatorlerinden Ntie kardeşimin yazımıdır. Sorunsuz çalışmaktadır. Eger bir sıkıntı yaşarsanız yardımcı olurum. Botları kısa tanıtmam gerekirse;

Resimli Yemek Tarifleri Botu : Daha önce belirlediğimiz web sitesinden (pm ile isteyebilirsiniz) butun tarifleri sizin istediğiniz şekilde ve sayıda resimleriyle birlikte çeker.

Videolu Yemek Tarifleri Botu: Bu bot ise yine daha önce belirlenen bir videolu tarif sitesinden resimleriyle birlikte videoyu ve içeriği çeker.

İki botunda en güzel özelliği çekilen tarif adıyla 15 e yakın otomatik etiket oluşturmasıdır.

Otomatik Yorum Botu : Geçen sene 6 farklı kişiye 80 TL karşılığında yazdırdığım 3000 e yakın yemek tarifi yorumlarını tek tıkla butun tariflere paylaştırır. Hepsine birer tane yorum atar.

Tema: Tasarım ve CSS + XHTML kodlaması bana ait olup WP entegrasyonu ise kuaza kardeşime aittir. Geçen sene 40 TL fiyat ile 3 farklı arkadaşa satmıştım. Dilerseniz sizde satabilirsiniz.

Maskot: Hasan ustamız tamamen kendi çizimimizdir. Dileyene AI ve PNG hallerinide verebilirim.

Domain: Bir kaç gun oncesinde 1 senelik daha uzatmıştım. Dileyene Kaliteweb uzerinden ücretsiz transferde yaptırabilirim.

Biraz ilgilenildiğinde (Wordpress ten pek anlamıyorum. Sanırım kullandıgım title tagından da belli oluyor :utan:) iyi yerlere geleceğine eminim. Insallah gerçekten almak isteyen birisine hakettiği fiyat ile gider.

Hayırlısı olsun bakalım.

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Güzel site ve marka olabilecek domain
site zaten bir hitlenirse bideha düşmez kadınları bilirsin yayarlar =)

hayırlı satışlar imkanım olsa şuan düşünürdüm almayı.

E

Erturk

Misafir
Tesekkurler Cewo.

Bu arada birde Jingle yapmıştım buna. Gerci yayınlayacak yer yoktu :) Ama alacak arkadaş sesi çıkartıp yeni bir video hazırlayarak Face de filan paylaşabilir.

www.lezzetle.com/reklam.wmv

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
bu haliyle satılması zor hocam heleki o kazanç günlük değil de aylık ise çok zor. ama biraz para harcayın link alın yeni açtığım konudan da içerik kasalım buna bir aya hitlenir 2k hit olunca 500 lira eder

E

Erturk

Misafir
bu haliyle satılması zor hocam heleki o kazanç günlük değil de aylık ise çok zor. ama biraz para harcayın link alın yeni açtığım konudan da içerik kasalım buna bir aya hitlenir 2k hit olunca 500 lira eder

Gunluk kazancı zaten o dostum. Belkide daha fazladır. Ekim ayından beri içerik eklemiyorum. 8K uyesi olan yarışma sitem var mesela. Hiç soru eklemediğim halde şu an sistemdeki soruları çözmeye calısıyorlar. Onunla bile ilgilenemiyorum :ağla:

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
Gunluk kazancı zaten o dostum. Belkide daha fazladır. Ekim ayından beri içerik eklemiyorum. 8K uyesi olan yarışma sitem var mesela. Hiç soru eklemediğim halde şu an sistemdeki soruları çözmeye calısıyorlar. Onunla bile ilgilenemiyorum :ağla:

yine de hit az hocam.siteyle ilgili sana pm attım.

işde o yarışma sitesini sayaç adresini ve istediğin pazarlıksız fiyatı yaz değerlendirip döneyim sana.

Cewo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Jingle gayet güzel olmuş gerçekten almak isterdim şuan için hiç imkanım yok alan kişiyi pişman etmeyecek site.

tasarım + icerik + logo + jingle + botlar vb bunları yaptırmaya kalksanız daha fazla harcarsınız.

E

Erturk

Misafir
Jingle gayet güzel olmuş gerçekten almak isterdim şuan için hiç imkanım yok alan kişiyi pişman etmeyecek site.

tasarım + icerik + logo + jingle + botlar vb bunları yaptırmaya kalksanız daha fazla harcarsınız.

Tesekkur ederim Cewo. İnsallah alan birisi çıkar. Zira dediğin gibi hepsini şu an sıfırdan yaptırmaya calışsanız en az 2 katı para harcarsınız.

yine de hit az hocam.siteyle ilgili sana pm attım.

işde o yarışma sitesini sayaç adresini ve istediğin pazarlıksız fiyatı yaz değerlendirip döneyim sana.

O sitemin adı da www.izsur.com Belirlediğim net bir fiyat yok ama 2500-3000 TL arası düsünüyorum. Yazılımı ve tasarımı herşeyiyle bana aittir.

38.soruda dogru cevabı bilen ilk 3 arkadasa 128 GB Kingston Flash Bellek vermiştim. Site PCNet dergisinin En ilginç siteler ekinde ilk sırada yayınlanmıştır.

pcnet.jpg

E

Erturk

Misafir
Ne yazıkki başlangıç fiyatıdır ve en düşük fiyattır.

Zira, not kısımında yazdığım içeriği sıfırdan yaptırmaya kalkışsanız bu fiyatın neredeyse 2 katı çıkar.

E

Erturk

Misafir
Site için istenilen Hemen Al fiyatı eklenmiştir. Düşünen arkadaşlar bu fiyat üzerinden direkt alım yapabilir.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
site güzelmiş. fakat adsense yerlerinde reklam çıkmıyor.?

E

Erturk

Misafir
site güzelmiş. fakat adsense yerlerinde reklam çıkmıyor.?

Sadece ana sayfada (Ressim.Net altında) ve tarif detayında ustte var adsense hocam. Baktım şu an görünüyor.

Sizde hiçmi açılmıyor yoksa başka birşey mi çıkıyor? Adsense den pek anlamam cünkü.

E

Erturk

Misafir
ben 210 TL ile açık artırmayı başlatayım o zaman.

Şu an görünen o ki site size kaldı hocam.

Hayırlı uğurlu olsun.

Ziraat yada İşbankası ile ödeme geçebilirsiniz. Ödeme sonrasında hali hazırda hostunuz varsa direkt dosyaları verebilirim. Hostunuz yoksa 1 hafta idare edebilirim. Domain ise kaliteweb üzerinde kayıtlıdır. Orada bir hesap açarsanız domaini sizin panele aktarırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5