İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilginc bi acıkartırma

M

MerKuR

Misafir
cok yakında kokusu cıkar bunun az kaldı 51 bin dolara olmus teklifi ama alıcı fiyatı degil 3 dk lık spritiz fiyatı 50 bin ytl mumkun degil.

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
150.000 dolar vercem :p yada bi biskrem o kadar paraya 3 dakika video ha hehe yani ne diyeyim gerçekse bu kadarmı düşülür...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
143 online ziyaretçi
Bugün : 29688

ya varya bu kadarda olmaz sırf bugun görmeye gelen sayıyay bakın 30 bin kişi girmiş bugun dana neler görücez acaba

osahin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
gülmekten kırıldım ama ya biz bu kadar para kazanalım diye boşamı yırtınıyoruz şimdi : ) gıcık oldum resmen yaaa

ps: helalinden 100 dolar eder :p

db.gen.tr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunun hocası varmış keyra agustina diye bu sokak versiyonuymuş :p
Ev arkadaşlarıda böyleymiş değişik iddialar var haklarında evin "genel" haliyle ilgili :D

M

MerKuR

Misafir
ebay 2500 $ komisyon alacagı icin satıstan kaldırmıs. blogunda acıklama yapmıs. hala 50 bn $ a alacak varmı acaba 3 dklık videoyu mrk ediyorum.

forumselcuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
valla ben o paraya onun gibi 100 tanesini satın alırım
videosunu değil kızın kendisini
bence abartmadır
1000$ vermez kimse

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ebay kaldirmistir acik arttirmayi. Ya kendi sisirmistir ya hile karismistir.

Kimse tutup da para lazim dedikten sonra 50 000 dolar gelecek yere 2500 dolar komisyon veremem demez. Akil var mantik var.

Ama görecegiz bakalim baska ne cikacak hatundan.

Gamend

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bu binbir gece varya bu binbir gece, hepsi onun yüzünden. 150.000$ karşılığında ilişki, 50.000$ karşılığında striptiz. Allah belasını versin o diziyi yapanın. Magazinde de bu tür pazarlıklar başladı şimdi. Mankenler fiyat biçiyor kendilerine sanırım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5