İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İLGİNÇ BİR İŞ TANITIMI.MUTLAKA GÖRÜN.ÖNYARGILI OLMAYIN

tetal

1
İyinet Üyesi
Reaction score
20
kazanır kazanır merak etme,
ben her gece rüyalarımda trilyonları yönetiyorum, bunlar da kazanır...

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adam doğru söylüyor!
Bu işte gerçekten çok iyi para var.Fakat Affilliate sistemlerinde ki gibi sürekli altına üye toplaman gerekiyor.(Bu arkadaşlarında Forumlarda yırtınmalarının sebebi bu. ) Ama parayı kim kazanıyor??? Tabii ki bu işin başındakiler :) Bunlara diyorlar, bilmem kaç milyar kazanacaksınız,bunlarda millete diyor bilmem kaç milyar kazanacaksınız :)
Ben Amway sisteminin kökünü biliyorum ve bunların da o sistemlerden farkı yokkkkk.. Internet'ten gerçekten para kazanmak isiyorsan, sanal mahir gibi birşeyler yapıp köşeyi döneceksin :)

I love you, I kiss you

A

AcayipNet

Misafir
Ben bu tür şeyelere inanmıyorum, pekte inandırıcılığı yok zaten. Adamlar neredeyse 1 trilyon kazanılabileceğini vaat ediyor. Sayısalı tuturmak gibi bir şey sanırım (daha zor olabilir:) Benim görüşüm; sayısal oynamaya devam.

ShadowSong

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu sistemi geçen ay ilk kez bu forumlarda yoğun bir şekilde gördüm, o zamandan beri konuyla alakam ve bilgim olmadığından dolayı herhangi bir yorumda bulunmadım.

Bu yazıyıda okuduktan sonra bu konu üzerine biraz araştırma yapmanın zamanının geldiğini anladım ve internet üzerinde 6 saati aşkın araştırma yaptım. Sonuçlar oldukça garip, sizlerle paylaşmak istedim.

- Sistem ilk kez Almanya' da bir bilgisayar firmasının basmak için hazırladığı kitapları haciz sonrasında e-book haline getirerek saygın müşterilerine çok uygun fiyatlardan satmasıyla başlamış.

- Aynı şirket bu satışlar üzerinden 883.000 € kazanınca hem acizi kaldırmış hemde şirketlerini farklı bir yöne taşımış.

- İsviçre ve Hollanda' da ilk müşterilerini bulan şirket onlara da en az kendileri kadar kazanma vaadinde bulunmuş ve oldukça yaygın bir şekilde satışlara devam etmiş. İlk zamanlar para kazanma garantisi veren ve belli kağıtlar imzalayan şirket paydan dağıtmaya başlayınca işi e-book' ları alanlara yüklemiş. Böylece kârını kimseye dağıtmak zorunda kalmadığı gibi ortaklarındanda para kazanmaya başlamış.

- Aynı şirketin şuanda tam 65 davası sürmekte.

- Bu sistem ile ilgili olarak "yasadışı işlem" yüzünden dava açılamıyor, böylece üye olanlar kurtulmak için sadece ve sadece e-book satmak zorunda kalıyor.

- Üst üste düşen 39 davadan sonra hiçbir üye "ZARAR ETTİĞİ veya DOLANDIRILDIĞI" konusunda yardım istememiş :)

- En dikkat çeken yanları vaadettikleri büyük miktar paralar.

- Hiçbir üyesi bu sistemden şikayetçi değil :)

- Risk oranı %0 (Tabii üyelerin ve kurucuların deyimiyle :) )

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5