İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilginç bir sorun (extremetracking)

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Siteme gelen hitleri ve nerden geldiklerini görmek için extremetracking kullanıyorum. 1 ay önce elimdeki bir domaine yeni içerikli bir site açtım (daha önce mp3 siteydi) şimdi google ve diğer arama motorları indexledi sitemi günlük 200 tekile ulaştı. tekil hitleri gösteriyor extremetracking. Ama hitlerin nerden geldiğini göstermiyor :S " Referrer Tracking 1 " bölümü 2 haftadır hiç değişmedi. Şimdi acaba sorun bendemi ve önere bileceğiniz bu şekilde başka bir sistem varmı. gelen hitleri ve nerden geldiklerini gösteren .

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
genelde refererlerin google ve link değişimi yapmış olduğun siteler olduğu icin yapılan değişikliği sen farketmiyosundur

cakirx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
genelde refererlerin google ve link değişimi yapmış olduğun siteler olduğu icin yapılan değişikliği sen farketmiyosundur

yok aynı hiç değişmiyor eski mp3 sitesine googleden gelen refler görünüyor şuan hiç bir kıpırdama yok :S google yeni siteyi indexledi bu 200 hit nerden veya googlede hangi kelimelerden geliyor çözemedim :D

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
istersen sayac konudunu değiş bakalım bu sefer değişen olcakmı uye olduğun kullanıcı adı ve şifreyle giriş yap ve yeni sayac kodunu eskisiyle değiş

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5