İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilginç bir yerleşim

Bulutlar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yasak olacağını zannetmiyorum. Google ads kurallarını bir kez daha okudum ve kurallara aykırı bir durum olmadığını kendimce tespit edip yorumladım. Tıklamaya teşvik olarakta değerlendiren orabilir... Ama dediğim gibi bence normal.

komikhane

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence teşvik yok. tıklayan kendi iradesi ile okuyarak tıklar. ama tam olarak emin değilim. riske girmeye değermi onu düşünmek lazım.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
hicbir şekilde iki tık fazla almak icin riske girmemesi gerekir arkadaşın yukardaki yorumlardada arkadaşlar yasak olmadığını belirtmişler ama ne olur ne olmaz diye ben olsaydım arkadaşın yerinde boyle bişi yapmazdım googlenin ne yapacağı belli olmaz

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
3 gün sonra yerse kafasına balyozu görür, tokyo driftte duymustum bir atasözü: dikkat çeken çivi çekici yer.

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Riske girmeye gerek yok bence riskli, sitenin hitlerine baktım epey yüksek, geliride epey fazladır sanırım, adresi riske atmaya gerek yok.

deja_wu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende de öyle bir site vardı 4 gün önce uyarı aldım ve kaldırdım bana gönderilen uyarı maili;

Hesabınızı gözden geçirirken, şu an Google reklamlarını program kurallarımıza uyum sağlamayan bir şekilde gösterdiğinizi tespit ettik. Örneğin, www.xxxx.com/xxx.php?id=1014 sayfasında AdSense program kurallarını ihlal ettiğinizi görebildik.

Yayıncılar, Google reklamlarını, (komşu içeriği reklamlara benzer şekilde biçimlendirerek ya da reklamları oyun ya da forum başlığı biçiminde oluşturarak) reklamları maskeleyecek tarzda yerleştiremezler.

Ek olarak, yayıncılar, belli resimleri sitelerinde görüntülenen reklamlarla ilişkilendiremezler. Bu tür bir uygulama, kullanıcıları, resimlerin reklamverenin sunduğu ürün ve hizmetlerle doğrudan bir ilişkisi olduğu izlenimini doğurarak yanıltabilir.

Yayıncıların kullanıcıları Google reklamlarına tıklamak için teşvik etmelerine, veya reklam ünitelerine aşırı ilgi çekmelerine müsaade edilmemektedir. Sayfanız örnek olarak “reklamları tıklayın”, “sponsorlarımızı destekleyin”, “tavsiye edilen bağlantıları ziyaret edin” veya Google reklamlarına yönelik benzer deyim içeremez. Ayrıca, yayıncılar dikkati sayfalarındaki reklamlara çekmek için ok veya başka işaretler kullanamazlar, ve Google reklamlarını “desteklenen bağlantılar” veya “reklamlar”’dan ayrı şekilde belirtemezler.

Gereken değişiklikleri lütfen gelecek 72 saat içinde yapın. Aynı zamanda bir kez daha program kurallarımızı (https://www.google.com/adsense/policies) gözden geçirip tüm sayfalarınızın kurallarımıza uyum sağladığından emin olmanızı tavsiye ederiz.

Sayfanızı güncellediğiniz an değişiklikleri otomatikman tespit edeceğiz, ve reklam yayını etkilenmeyecektir. Değişiklikleri üç gün içinde yapmamaya karar verirseniz, hesabınız etkin kalacaktır, fakat sayfanızda gelecek için reklam yayınlayamayacaksınızdır. Gelecekte yeniden ihlaller tespit edersek hesabınızı durdurabileceğimizi bildirmek isteriz.

İşbirliğiniz için teşekkür ederiz.

Saygılar,

erkanozdemir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar, site benim. önceden yaptığım birkaç site şablonunda bunları kullandım, yeni yaptıklarımda arka resmi tamamen kaldırdım. bunları da kaldırmaya erindim. google uyarı falan yapmadı ama yinede görünen köy kılavuz istemez, bunları düzelteyim ben.. ayrıca, uyarılarınız ve tavsiyeleriniz için teşekürler..

bAdlove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bugün itibariyle gayet normal görünüyor.

D

DirtyZen

Misafir
o değilde zaten sitenin alt kısmındaki kelimeler tek başına olay =)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5