İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilginc.gen.tr ile ilgilenebilecek bir arkadaş arıyorum

Janus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhabalar askere gideceğim için ilginc.gen.tr sitesi ile ilgilenebilecek bir arkadaş arıyorum. sitenin şuan için 200 tekil hiti vardır google dan bıraktığı para ise 0,50 cent civarıdır. 1 yıllık hostu alınmıştır. domain kendimde kalacak host bilgilerini ilgilenecek arkadaşa vereceğim. alacak arkadaşın karı 15 ay boyunca kendi adsense reklamlarını yayınlayacak ilgilenirse içerik eklerse para kazanacağını düşünüyorum.masrafı sadece içerik eklemek olacak o kadar :) neyse site bilgileri.

ilginç kelimesinde 7. sırada
ilginc kelimesinde 5. sırada
ilginç videolar kelimesinde 33. sırada
ilginç haberler kelimesinde 20. sırada
ilginç olaylar kelimesinde 36. sırada

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
janus tr uzantılı domainleri satmak kiralamak yasak arkadasım konuyu nic den birileri görürse domain elinizden gider mesajını editle istersen.

Janus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
janus tr uzantılı domainleri satmak kiralamak yasak arkadasım konuyu nic den birileri görürse domain elinizden gider mesajını editle istersen.

batux ama ben ne kiralıyorum nede satıyorum.sadece ilgilenemiyeceğim için boşta kalmasın birileri ilgilensin kendine bişiler çıkartsın istiyorum sanırım bi problem olmaz ama belki benim düşünemediğim yada bilmediğim bir taraf vardır.editlemem gereken yerleri özelden mesaj atabilirsen çok memnun olurum teşekkür ederim bu arada ilgilendiğin için.

Batux

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı durumda bi arkadasımın 7 tane gen.tr uzantısına el koydular.
sizide uyarmak istedim.

Alexis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
"pclabs.gen.tr ye editör aranıyor" gibi ifade ile bu konu arasında bir fark göremedim, ama belki daha üstü kapalı ifadeler kullanılabilir.

"Askerdeyken sitem ile ilgilecek editör aranıyor" nesinde el konulacak bir durum var ki?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5