İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlimunati

zincir webmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İlimunati
Evet Arkadaşlar Yeni Bir Bela İle Karşınızdayız.
Tabi Bu Bela Yeni Değil Ama Son 1-2 Yıldır Çok Belirgin Olan Birşey
1 Mayıs 1776 Tarihinden Beri Var.
Ama Biz Bunu Yeni Fark Ediyoruz.
Kim Çıkartı Bu İlleti ("Edım Vayşın" Çıkardı)
Kilise yazıları hakkında kürsüsü bulunan bir profosör
Onun Önderliğinde Toplanan Gizli Bir Cemiyet Akla Hayale Gelmeyecek Bir amaç için
çalışmaya başlıycaktır.
"Bu Amaç Dünyayı Ve Kaynaklarını Tam Anlamı İle Kontrole Almak ve İnsanlar Üzerinde Mutlak Bir Hüküm Sürmekdir"
Buna İsim Bulunmuştu "Yeni Dünya Düzeni"
Bu Örgütün Adı İse İlimunati dir.
yani aydınlar simgeleri ise kilisenin şeytan ilan ettiği Işık Taşıyan'dır
Örgütün Resmi Mührü İse Henüz Bitmemiş olan piramit ve tepesinde herşeye hakim bir göz
göz ilimunati kardeşliğinin dünyaya hakim olmasını yansıtan birşeydir.
ve ilimunatinin 5 Temel Maddesi vardır
1-Hükümetleri ve diğer görevlerdeki resmi insanları kontrol altına almak için para
2-İlimunati Dünyanın her yerinde bu dava için başarılı ve üstün nitelikli öğrenciler yetiştirmek amacıyla
kolejler ve okullar açacaktır
3-Teşkilat İçinde Başarılı İsimler Ne Olursa Olsun Bir Şekilde Hükümete Dini Ve Manevi Durumlar içine
yerleştirilecek Ajan olarak Kullanılacak
4-Gizli teşkilat son derece önemli medya kurumları kuracak ve kitleleri sorunların çözümü için tek bir
çatı altında birleşileceğine ikna edilecek
5- Bu Noktada Son Aşamaya Gelinecek Her Tür Silah ve Asger Yoluyla Tüm Ulusal Devletlere Meydan Okunacak
ve halklar sadece İlimunati tarafından kontrol edilecektir.

Bunu Tamamen Araştırarak Yazdım ve Kesinlikle Gerçektir. (Bu Yazıyı Tamamen Ben Yazdım )
Lütfen Buna Dur Demek İçin Grup Oluşturdum Katılmak İstiyenler Öm Atsın

ve arkadaşlar aslında ilimunati değil illuminatidir.
Ekli dosyayı görüntüle 4977

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
dünyanın zenginler tarafından yönetildiği apaçık ortada ama dünyayı ele geçirmeye çalışan zenginler yok
illuminati koca bir yalan.

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
dünyanın zenginler tarafından yönetildiği apaçık ortada ama dünyayı ele geçirmeye çalışan zenginler yok
illuminati koca bir yalan.

+1

İlluminatinin varlığı 50 yıl arası sürmüştür (resmi kayıtlar) daha sonra hiçbir etkinlikleri gözlenmemiştir.Zaten kapitalizm dünyaya hakim, sistemi zenginler kuruyor adamlar niye bunun için birde örgüt kursunlar ki.İlluminati Holywood abartmalarından bir tanesidir.Adamlar illuminati üzerinden bile para kazanıyolar :) Çıkar 2 tane komplo teorisi çek üstüne bi film çıkar 5-6 kitap.100 milyon dolarlık pazar hacmi oluştu bile :) Her 10 senede bir çıkıyor bu tarz şeyler ortaya.2000 yılına girerkende kıyamet kopacak diyorlardı.Sonuçta birşey olmadı :)

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Yemin ediyorum bu konuyu okuyunca cevap yazmaya üşendim.
Olay 1600 yıllardaki ortodoks kiliselerinden tutunda, bilim adamlarının çatışmaları sonucu gelinen ayrım ve Din iddaya, Bilim ispata dayalıdırın temeline kadar gidiyor.

Uzun hikaye ve artık bilinen varlıkları göz önünde olmadığıdır. Kendilerini Scientology birliği altında birleştirmişlerdir. Aslında sadece bir görüş birliği topluluğudur ama herkese bir din olarak aksettirilir.

İlgili internet sitesi; http://www.scientology.org

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
illimunati iyi bişeymiş yahu...
dünyada 200küsür devlet var, yok savaştı, yok ırkçılıktı, yok dil ayrımıydı...
Hepsi biter bu sayede.

Bu illimunatiye nerden başvuruluyor? Sınav filan var mı? Kursları açılıyor mu?

UnPoo

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
2
Hepsi biter bu sayede.

:D Buda güzel bir düşünce şekli bence.

Hepsi yalan dolan buda gelir bu da geçer. Zamanla neler gelip geçmedi ki bunlar baki olsun...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
254
Hepsi biter bu sayede.

bana 250 milyon japon yeni bulabilirsen seni oraya torpille sokarım. Şuanda illuminati head office ten yazıyorum. Burası çok güzel gelsenize? Ayrıca shreya da illuminatinin hint şubesiymiş.

Ugur KAZDAL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yeni bir bela diye başlanmış, okumamak için yeterli oldu, 1770'lü yıllarda kurulan başarılı bi yapıdan bahsediyoruz. daha akıllıca yazalım.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5