İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk 10 Kişiye Ücretsiz Banner Yapılcaktır.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
ne ölüsü arkadaşlar 1 logo için günlerdir adam arıyorum. 4 kişi buldum 3ü parayı kopardı ama nazikçe "beceremedi". logo yaptırılacak diye başlık açıyorum sağlıklı geri dönüş almıyorum. para kazanmak isteyen ve piyasa ölü diyen arkadaşlara hatırlatırım.

Gök-L@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sana "nazikçe" geri dön ve konuların kaç cevap aldığını söylemeni istiyorum.

hadi geri dönemedin..

2 Dolardan logo yapıyorum 1 tane müşteri çıkmadı.. Tamam belki o kadar profesyonel değilim ama amatör de değilim.. gel konuma çok zor değil. kendimi geçtim hakkıyla yapan arkadaşlar var. istersen pm ile konularını göstereyim bak bakalım rağbet mi var konu mu güncelliyorlar.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
rağbet olup olmaması konunun güncellenmesiyle ilişkilendirilmemeli.
yeni 4 logo, 1 banner, 1 site tasarımı, 1 site kodlaması yaptırdım, 4 hosting aldım. seo olaylarını yazmıyorum bile. hiçbir konuya ben cevaben yazmadım. öm atıyorum.
yine yeni aspden anlayan birini arıyorum başlığı açtım. 1 kişi mesaj attı o da dolandırdı gitti. logo başlığım da hala açık, iş alanınız bu ise o mesajları takip edip geri dönüş yapmanız beklenir. siz (siz derken genel bu işi yapanlar) mesajları takip etmeyerek piyasayı ölü görüyorsanız bana suç bulmayın. mesela logo başlığıma mesaj atmamışsınız baktım. o logo başlığına 200 lira üzeri para dağıttım. keşke siz yazsaydınız bana da çok ucuza işimi hakkedebilseydim.
düşünün artık, daha önce çalıştığım kendi tasarım ve kodcularımın tamamı kafa kaldırıp benim işlerime bakamadılar bile. bir logoya 30-40 lira verdim, 1 satır koda 30 lira verdim. yeterki işim görülsün diye. ve hala bazı işlerimi yapacak adam bulamadım. bir sürü projem var güvenilir birini bulup da yaptıramadım.

HatasizCool

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Arkadaşlar piyasa filan ölmüş değil sadece photoshop bilginiz olması sizin için yeterlidir ve +18 üstü ciddi müşterilerle tamamen güzel bir ticaret yapabilirsiniz.

Ayrıca bir webmasterın karşısındaki kişinin ciddi veya sahtekar,dolandırıcıgı oldugunu anlayabilir düşünüyorum.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
webmasterlığın tanımında dolandırıcıları tanımak, yalan söylendiğinde anlamak da mı var :)
biraz yaşlanın, insanları tanıyın önce biraz. sonra düşüncenizi tartışırız.
dolandırıcılık da bir iş nihayetinde. onların işi kandırmak. umarım siz karşılaşmazsınız bunlarla, umarım siz de bütün taahhütlerinizi hep yerine getirirsiniz.

Gök-L@n

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
4 yere attım mesajımı bir site açtım konularımı sürekli takip ediyorum.. ancak biz de insanız ayrıca sizin konunuza 3 kişi yazmış bir de ben mi yazsaydım. Hala tavrımın arkasındayım.

pigeon

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
siz devam edin bu tavra o halde. 4. olmayı denemeyin, bekleyin işler ayağınıza gelsin hep. siz iş aramaya ben de düzgün birini aramaya devam edeyim ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5