İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk 10 Kişiye Ücretsiz Logo Tasarımı |

FurkanOymak

0
Onaylı Üye
Reaction score
6
Merhaba seve seve referans olmak isteriz.

iyinet.com için güzel bir logo tasarlayabilirsiniz :)

Cahitodemis

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Logo tasarımı isteyen arkadaşlar Skype ekler ve konuyu belirtirler ise seve seve yardımcı olurum arkadaşlar. Teşekkürler ilginiz için.

Bora

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
Cahit hocama bir adet logo yaptırdım,başarısını ortaya koymuş.Teşekkür ediyorum..

SARIYILDIRIM

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
ARKADAŞIN GERÇEK YÜZÜ ÜCRETSİZ YAPTIĞI LOGOLAR İÇİN BİLE POZİTİF TİCARET PUANI İSTİYOR. YOKSA LOGOYU ATMAM DİYOR. BAŞTAN YAZARSIN O ZAMAN KONUYA TİCARET PUANI VERMEYENLERE LOGO YOK DİYE KİMSEYİ UĞRAŞTIRMAZSIN. BİDE R10DAN DAVETİYE İSTİYO SENİN GİBİLERİ R10A ALMAZLAR ZATEN 10TL ALTI İLK DEFA GÖRÜYORUM TİCARET PUANI İSTENİLDİĞİNİ.

E800QD.png

j3DDzg.png

@iyinet ;
@ImSorry;
@ZorcocuK;
@Crowley;
@servers;
@EnkaZ;

Crowley

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
ARKADAŞIN GERÇEK YÜZÜ ÜCRETSİZ YAPTIĞI LOGOLAR İÇİN BİLE POZİTİF TİCARET PUANI İSTİYOR. YOKSA LOGOYU ATMAM DİYOR. BAŞTAN YAZARSIN O ZAMAN KONUYA TİCARET PUANI VERMEYENLERE LOGO YOK DİYE KİMSEYİ UĞRAŞTIRMAZSIN. BİDE R10DAN DAVETİYE İSTİYO SENİN GİBİLERİ R10A ALMAZLAR ZATEN 10TL ALTI İLK DEFA GÖRÜYORUM TİCARET PUANI İSTENİLDİĞİNİ.

E800QD.png

j3DDzg.png

@iyinet ;
@ImSorry;
@ZorcocuK;
@Crowley;
@servers;
@EnkaZ;

[MENTION=73433]Cahitodemis[/MENTION] 10 TL altındaki ticaretler için trade sistemini kullanmak yasaktır, kaldı ki ortada bir ticaret bile yokken ücretsiz olarak yapılan bir şey için sizin böyle bir tutumda bulunmanız kesinlikle yanlıştır.

Normalde bunun cezası bandır fakat şimdilik size uyarı veriyorum. Tekrarı halinde uzaklaştırma veririz.

* Ayrıca profilinizde bulunan logo ticaret bildiriminide siliyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5