İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk 2 AY ÜCRETSİZ VPS

3e2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
2 Ay ücretsiz vps kullanmak istermisiniz ?

Arkadaşlar alttaki linkten üye oluyorsunuz sistem size 10$ hediye veriyor aylık 5$ dan vps alıyorsunuz 2 ay ücretsiz yani sonrasın'da makineyi beğenirseniz 5$ aylık ücretle yeniliyorsunuz.

10$ Kazanmak için paypal ile 5$ bakiye atmanız gerekiyor veya SANAL KART açıp içine 0 TL limit ayarlıyıp sisteme girin böylece kartınızdan ilerdede para çekemezler siz istediğinizde bakiye atıp ödeme yaparsınız 2 ay sorunsuz ve ücretsiz kullanmış olursunuz SANAL KART yok diyorsanız paypal ile 5$ gönderip 10$ alabilirsiniz toplamda 15$ olur ve 3 ay kullanabilirsiniz.

Beğenirseniz 5$'dan başlayan fiyatlarla devam edebilirsiniz...

2 Aylık VPS Hosting'den Yararlanmak için TIKLA

3e2

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kredi kartı bilgisi istiyor.

kredi kartı girin veya paypal ile 5$ ödeme yapın site size 10$ kredi veriyor aylık 5$ dan 2 ay ücretsiz kullanıyorsunuz. Sanal kredı kartınız varsa ıcınde bakıye olmasına gerek yok onu yazın yıne onaylıyor dun centos kurdum şuan whm den siteleri taşıyorum

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5