İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk 20'de Olup 15 Milyona Reklam Alacak ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Yanlış Anlaşılma

Bakın sanırım bazı arkadaşalr beni yanlış analdı yani suçlama yaptıgımı sanmış ben böyle bir şey demiyorum bens adece toplistlerde hiti cok yüksek olan ama sitesindeki içirige bakarsan o hit olamsı zor gibi olan sitelerden bahsediyorum ben burda sesn sen demiyorum.. kimseyi suçlamıyorum..

Yani adam arkadaşı oluyor onun toplist konudu sitesine koyyor buda toplistede arkadaşından yükselmesinei neden oluyor ama aslında sadece topliste yüksek görünüyor .

Benim anlatmaka istediğim olay budur kimseyi bur forumda sens en yapıyorsun demiyorum ben sadece rekalm verirken bunalra dikkat etsin toplisteki hite kanmasın diyorum araştırsın.

Umarım bu mesajdan sonra beni yanlış anlayan arkadaşlar. Fikrininid egiştirir :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5