İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk 20'de Olup 15 Milyona Reklam Alacak ?

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kayzer.net arkadaşımızın legalparasına göre webserviste ilk 20 de olan sitelerden birina sözde haftalık 15 milyona pop-up reklam vermiş bu site varsa öyle ki tekili günlük en az 10.000'dir ben kendi adıma reklam verecem var mı arkadaşlar ilk 20 de olupta haftalık 15 milyona reklam almak isteyen pop-up?

HitcH

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Valla varsa öyle bir site bende vereyim. 15 milyon degil 25 Milyon vereyim :D
Zuhahaha. Saçmalıyor o arkadas Emre :)

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla benim iddiam filan yok yalan söyleyecek değilim sana ben herkese soruyorum kaça pop reklam alırsın die işime gelenlere veririm fiyat olarak belki normal standartların altında olabilir benim vercem fiyat ancak asla para ödememe gibi bi durumla karşılaşmaz kişiler anında para hesaplarında olur isteyen alır isteyen almaz yani kimseye zorla reklam vermiyorum ve kimseyide benden reklam al die zorlamıyorum sadece bu siteye reklam vermedim ben bikaç tane siteye daha veriyorum hepsinin isimlerini burada teşhir edecek değilim ??
Senle veya bir başkası ile bu konuda tartışmaya girmek istemem sen fiyatını söyledin bende saygı duyarım derim okadar daha ötesi varmı bunun??

H

hitmp3tr_com

Misafir
o kişi benim haftalık 15 milyona aldım popup. sorun nedir anlayamadım?

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3arsivi' Alıntı:
kayzer.net arkadaşımızın legalparasına göre webserviste ilk 20 de olan sitelerden birina sözde haftalık 15 milyona pop-up reklam vermiş bu site varsa öyle ki tekili günlük en az 10.000'dir

Sanırım için rahat etmiştir artık :)

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
abi senin tekilin günlük 10.000 üstü diil mi ? Piyasayı acayip düşürmüşsünde moralim bozuldu tabi kendi bileceğin iş karışamam sözümüde tutcam reklam vercem sana hitmp3tr msn verirmisin özelden herhangi bi yerden konuşalım reklam konusunda...

H

hitmp3tr_com

Misafir
verin arkadaşlar ama boş kalmaz heralde kayzerle uzun vadeli çalışıız.

ama eğer banner reklam vermek isterseniz aylık 50 ytl ve 30 ytlye ye verebilirziniz.

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Valla çok sevindim bu duruma sayemde baya reklam alcan hitmp3tr ;)
Bak beni beğenmessen burda sana reklam vermek için can atan iki kişi daha oldu :))

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
kardeş hile ile başakasının sitesidne sayaça konudunu koyan sitelere verebilri P: gercek hitleri tabi içler acısı P:

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pardon Permission bunu ben anlamadım lütfen biraz daha açabilirmisin??

E

erotikbul

Misafir
Ben hitmp3tr'nin sitesinden sürekli mp3 çekerim ve hiç de öyle bir şey yaptığını görmedim.. Ayrıca pop up kapanışta sanırım.

Kendi yöntemlerinizi mi anlatıyorsunuz ? :(

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla Tolga abi msn e girmiyom okul açıldı ya pek uğraşamıyorum. Arkadaşlar hitmp3tr nin hitini nerden sağladığını bilmiyorum ama yani 10.000 hit için gerçekten deli bi durum 15 milyona neden veriyor hala anlamış diilim ister kapanış olsun ister giriş olsun ne farkeder ? her giren elinde sonunda çıkacak değil mi ? :)

W

W3BMASTER

Misafir
evet... ama en azından insan siteye ilk girdiğinde ürkmüyor... ehehehe

kayzer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3arsivi' Alıntı:
yani 10.000 hit için gerçekten deli bi durum 15 milyona neden veriyor hala anlamış diilim ister kapanış olsun ister giriş olsun ne farkeder ? her giren elinde sonunda çıkacak değil mi ? :)

Neden verilir bu fiyata ben söliym haftalık 50 dese reklam veren varmı?? Yok öyleyse napıyo hitmp3tr girişe pop çıkışa pop giriş fiyatı 30 çıkış 20 ve her ikisinede müşteri bulunca eder 50 :)
Önemli olan bence bir Reklam ile kazanmak değil tüm harcamalarınızı iki üç reklam bularak çıkartmaktır maliyetleri,
Birine 10 a verirsin bir başkasına 20 diğerine 50-100 nefarkeder önemli olan reklam veren varsa onu kaçırmamaktır,
Ayrıca sitede Reklam alınabilcek sadece popuplarmı var yani ?? Heryer boş durcana herbirine üç aşa beş yukarı bir fiyata müşteri bulmak daha mantıklı değilmi??

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
yani bazı siteler büyük sitelere kendileirn toplist kodlarını eklettiyorlar tabi o büyük site hit yükseldikce diger elamnında hiti yükseliyor. tabi sadec etopliste öyle görünüyor..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5