İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk 25 Kullanıcıya Süper Kampanya..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MehTix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Faaliyet belgesi, bir nebze olsun host alım satımlarında kriter olarak görünebilir, bizim bu maddeyi forum kurallarına eklememizde ki amaç tamamen kullanıcıyı korumaya yöneliktir. İnsanlar çok ucuz fiyatlara "reseller" satın alıp, belgesiz bir şekilde host satışına başlamakta ve çok ucuz olduğu için bu kişilerden host alan insanların bir sürü sorunla karşılaştığı aşikardır.

Nitekim böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamak için, firmaların faaliyet belge numaralarını bu adresten bir defa daha kontrol ediniz. Belgesiz satış yapan kişileri lütfen forum yetkililerine report linkini kullanarak bildiriniz.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
pff
arkadaşım öncelikle foruma hoşgeldin
referansların nerde ?
yer sağlayıcı belgen varmı ?
siten nerde ?
vergi numaran varmı ?
nasıl iş yapıyorsunuz siz ?????

beratxt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
3
Daha memnun yazmayı bilmeyen bir hosting şirketi :)

MehTix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
BeyLer Yazıdada BelirTiğim Gibi Daha yeniyiz.. Ve Burdan Gelicek Kişiler ilk Müşterim olucak sitemiz Yapım Aşamasındadır pRobLem olucaksa Kaldırim Konuyu.
Eleştiricekseniz Eleştirilerinizi Biraz Daha Kibarca Aşalama olmadan yaparsanız sevinirim..

ByBeytu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
Hocam Allah aşkına büyüklü küçüklü yazmak neyin nesi? Türkçeyi şurada düzgün konuşmak varken. Piyasada o kadar işi bilmeyen hosting şirketi varki emin olun ama hepsi sizden daha düzgün konu açıyorlar. Öncelikle gerekli bilgileri doldurun daha sonra müşteri arayışına çıkın. İnsanlar eminim yanlış anlıyorlar.

MehTix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkçeye Bende iTinalı YaklaŞırım Türkçeyi bozucak qwx Gibi harfler KuLanmadımı GörebiLirsiniz ayRıyetten TürkÇe KarakterLeri Kullandımıda Görebiliyosunuz.. Büyüklü Küçüklü Yazmaya Gelince Bu Benim Tarzım Ben BöyLe alışmışım.Lütfen Mesele EdilMicek Şeyleri Mesele etmeyin,

tepki Arkadaşımız Gibi Düzgün eleştiri yaparsanız Sevinirim Bu Sayede eKsiklerimi Görürüm..
Ben Yeni aÇılışım için Kampanya Yapmışım iStiyen YararLanabilir Konu GünCeldir..
Tepki Arkadaşımıza pm Atıldı..

CSManager.NET

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Bak hocam eğer hosting işine girecekseniz Türkçe'yi düzgün kullanmanız lazım bence.
Üslup önemli çünkü göze batıyor.Türkçe'yi yanlış yazdığınızdan da eminim konuşma ağızıyla yazmanız olabilecek müşterilerinizi kaçırır diye düşünüyorum
KOLAY GELSİN.:)

DehaNet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Arkadaşlar hepiniz haklısınız ys belgesi v.n gerekli ancak bugün baktığımızda bir nurama hosting firması olarak gösterilen işletmeler o konuma gelmeden önce gayri resmi iş yapıp müşteri portföyü oluşturmuşlar ve kazandıkçada resmileşmişler ve şimdi türkiyenin belkide dünyanın en iyi hizmet sağlayan firmalar arasındadır onun için yeni arkadaşların önünü açalım onlara destek olalım yardım edelim zaten herhangi bir hatasında müşteri birdaha gelmiğcek ve kapatmak zorunda kalıcak anlayışınızdan dolayı şimdiden teşekür ederim

Hayırlı bol kazançlar kolay gelsin

XenTo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Merhaba arkadaşlar ;

MehTix takma ismini kullanan arkadaşım öncelikle hayırlı olsun kampanyan ve firman . Bencede çok aşırı tepki verdiniz ya da gerçekten Türkçe kullanımına özen gösteriyorsunuz. Ama Bobois arkadaşımızın dediği gibi kimse bu işi doğuştan öğrenmedi. Son olarakta başarılar MehTix kardeşim.

tepki

0
İyinet Üyesi
Reaction score
65
konu başka yerlere çekilmesin beyler
xentonunda dedigi gibi kimse bu işi doğuştan öğrenmedi
öğrenmeye çalışanlarda hala ortaokul sıralarında devam ediyor başarabilmişde degiller
internetin geçmişi bunlar gibi bir çok firmanın batmasıyla sonuçlanmıştır
sonuçta lafı uzatmak istemiyorum
forumda ys belgesiz
v.n olmadan düzgün bi sitesi olmadan
bu forumda satış YAPAMAZ...

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bence, bir hosting firması türkçe'sine sahip çıkmalı dogal olarak. Türkiye'de bir iş yapıyorsa hangi iş olursa olsun türkçe'sine ve karakterlerine konuşmasına özen göstermeli. Konuşurken bir müşteri ile bu şekildemi konuşacak ? Aynı emo cinsi.. Konu açıyor ve ys belgesi vergi vb vb. Hiç biri yok ? Bir insan bu şekilde nasıl güvenebilir ? Varsada konuyu düzeltip koyması lazım böyle müşteri çıkmaz. Müşteri düzğün konuları dikkate alır, herşeyi tam tamına dogru ve kurallı bir şekilde yazmışsa. Ve kampanya'sıda bütçeye uygunsa. Neden almasınlar ? Bu kadar eleştiri ve tepki bence dogal. Burası bir webmaster ticaret merkezi. Webmaster ticaret alanında herkes türkçe'sine sahip çıkan bilgili özgüveni olan bir yerdir. Bu konuyu açan arkadaş biraz çocuk olmalı biraz olgun biri olsa bu eleştirileri dikkate alıp konuyu şimdiye kadar düzeltmesi lazım.

Sözüm meclise değil, nefes alan herkese.

XenTo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
Bence emo ya da başka bir görüşlü olması hiç kimseyi ilgilendirmez. Bir çok hosting firması USD ( Dolar ) bazlı çalışıyor. Bence önce buna karşı çıkmalıyız.

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Bence emo ya da başka bir görüşlü olması hiç kimseyi ilgilendirmez. Bir çok hosting firması USD ( Dolar ) bazlı çalışıyor. Bence önce buna karşı çıkmalıyız.

Bu benim görüşüm, sizin görüşünüzede saygı duyarım.

Envi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
pff
arkadaşım öncelikle foruma hoşgeldin
referansların nerde ?
yer sağlayıcı belgen varmı ?
siten nerde ?
vergi numaran varmı ?
nasıl iş yapıyorsunuz siz ?????

tepki işte sen busun yürü be kardeşim. :) Dün hiç bir şeye tepki'li değildin tepki'yi kaybediyoruz diye korktum bir an tepki geri döndü eski haline hayırlı olsun. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5