İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilk 3 kişiye 5 TL lik kontör

KATILSANA

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Görünüşe göre ilki benim sanırım... :)
Bir üyeye hediye etme şansım var mı? :)

BuRacK

1
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben atmak isterdim ama telefonum aramalara kapalı ya. :( Kaçırdım. :(

Soqrat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 TL değerinde Kontör gelmiştir, teşekkür ederim !

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Vay arkadaş. Akşam konuyu gördüm kontör hediyesi vip üyeliğe dönüşmüştü işime yaramaz diye katılmadım şimdi bakıyorum tekrar kontör hediyesi verilmiş:eek:ha: eksi 6 tldeyken yapılırmı bu :p

ibrahimkoknar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
Vay arkadaş. Akşam konuyu gördüm kontör hediyesi vip üyeliğe dönüşmüştü işime yaramaz diye katılmadım şimdi bakıyorum tekrar kontör hediyesi verilmiş:eek:ha: eksi 6 tldeyken yapılırmı bu :p

kontör - vip üyelik ve paypal 3 seçenek olarak değiştirildi en son. İstediğiniz ödülü seçebiliyordunuz.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
kontör - vip üyelik ve paypal 3 seçenek olarak değiştirildi en son. İstediğiniz ödülü seçebiliyordunuz.

Toplam 100 euro nakit ve gerçek kupa ödüllü IBO LIGA CUP "Şampiyonlar Ligi" çağrı yarışmasında buluşmak üzere :)

Konunun değiştirilmesi radyo dinleme saatime denk gelmiş nette değildim. Diğerine artık..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5