İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk 5 YTL'nizi peşin ödeyen yerli satış ortağı!

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
testler tamamlandı dedim ama kapsamlı bir scripti tam anlamıyla test etmek kolay olmuyor. bu yüzden bir süre boyunca ortaklık programını beta aşamasında kabul edip, bu sürecin tamamlandığını sitede ve burada duyurana kadar buna göre davranmanızı rica ediyorum. belki erken üye olmak ve piramidin tepesinde yer almak için bir text link'le başlayabilirsiniz, böylece test süresince banner'la sitenizi işgal etmemiş oluruz.

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
üye olduk bakalım umarım hayırlı olur.. bu arada ben üye olurken iki site belirttim. birisi absürt. eger yasak iyi onu dikkate almayın..

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
odevsiteleri'ne kefilim kesinlikle güvenilirdir. şüpheniz olmasın :)

Carpediem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar 5 ytl lik ödeme banka hesabıma şimdi geçti.. Bilginize sunarım.. Bakalım gerisi gelecekmi.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
uye oldum inşallah başarılı olurlar ve vaadlerini yerine getirirler

ejder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Daha önce odevsiteleri ile birçok kez reklam alışverişimiz oldu, bugüne kadar ödemeleri zamanında ve eksiksiz yaptı. Tele.com.tr dergi aboneliğimde var, gayet başarılı bir dergi. Umarım yeni açılan sistemde aynı başarıyla devam eder.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sistem güzel hoşuma da gitti tek isteğim ortaklık linki bence çok doğru çalışmıyor yani arkadaşa veriyorum linki benim linkimden üye oluyor kabul de ediliyor ancak alt ortağım gözkmüyo. Özellikle sistemde bu konttrol edilirse sevinirim..

Başarılarınızın devamını dilerim..

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir de me-pe-üç sitelerini kabul etseler çok güzel olacaktı.Herneyse :)

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba

yaptığım denemelerde beş kez alt ortak özelliğinin çalıştığını gördüm. zaten beş deneme yapmıştım, bu da yüzde yüz başarı anlamına geliyor. dolayısıyla bunun çalışmaması sıradışı bir durum olarak değerlendirilebilir ve başka bir sebebi olabilir.

bilginize.

ismozalp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
evet bende üye oldumhayırlısı olsun diyorum. ve bu girişiminiz için sizi kutluyorum...

cReSPo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
4 gün oldu bonus ödemesi yok, ama fark etmes ;)

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
avans ödemesiyle ilgili kuralları hatırlatalım, çok fazla ortağımız olduğu için ödemeler ortaklarımızın talebi üzerine yapılıyor:

- 5 YTL'lik avansları ödemeye başladık. Lütfen linkin yerleştirildiği sayfayla birlikte hesap bilgilerinizi bilgi @ tele.com.tr adresine gönderin, avansınızı ödeyelim. Garanti dışındaki bankalara yapılacak ödemelerde 1.2 YTL EFT ücreti kesilecek, başka bir kesinti yapılmayacaktır.
- Ödemeler herhangi bir alt limit olmadan her pazartesi yapılacaktır. Talep ettiğiniz ödemeyi Pazar geceyarısına kadar bilgi @ tele.com.tr adresine kullanıcı adınızla birlikte gönderin. Pazar geceyarısını geçen ödeme talepleri bir sonraki haftaya kalır.

Arkadaşlar lütfen kuralları okumaya 30 saniyenizi ayırın, kazançlı çıkacaksınız.

thereX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
:)
Ben Tele'yi Bilirim, Okudum ve Okumak da isterim ama şuanda iş yoğunluğumdan dolayı pek vakit bulamıyorum.

Tele'nin Bu Kampanyası Güzele Benziyor. Amac, Tele Dergisini Türkiye'de Duyurmak

SLiM_BoY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
odevsiteleri' Alıntı:
lütfen kuralları okumaya 30 saniyenizi ayırın, kazançlı çıkacaksınız.

Kuralları okudum.Mp3 siteleriyle ilgili herhangi bir maddeniz bulunmuyor ?

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet siteleri görerek değerlendiriyoruz, bu konuda baştan bir kısıtlama koyma gereği duymadık.

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
ödeme almadım gönderdiğim mailler geri geliyo sorunu çözün ya da açıklama yapın.

S

sohbetorg

Misafir
Valaha deneme olarak bir site kaydini yaptım onay geldiginde gorucez iyi olursa harekete gecer hiti iyi olan siteler devreye girer. hayirlisi olsun bakalim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5