İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk 5 YTL'nizi peşin ödeyen yerli satış ortağı!

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba

Dürüst satış ortakları, dürüst yerli sponsor arayışı içindeler ve çok az seçenekleri var. Satış ortaklığına yeni bir boyut getiren bir uygulamayı başlatıyoruz: İlk 5 YTL'nizi peşin ödüyoruz!

Katılmak için tıklayın:
http://www.tele.com.tr/ortaklik.asp

Link verip, binlerce ziyaretçi gönderdikten sonra "acaba ödeyecek mi?" diye karın ağrısı çekmenize gerek yok. Bize güvenmenizi sağlamak ve uzun vadeli ortaklar kazanmak için bu riski biz alıyoruz. Fatura, vergi bahanesiyle komisyonunuzu kırpmıyoruz, hesabınız Garanti Bankası'ndaysa hiç kesinti yapmadan, değilse yalnızca EFT bedeli keserek talep üzerine her pazartesi ödeme yapıyoruz! Asla ulaşılmayan kotalar koymuyoruz!

Kayıt sonrasında satış ortaklığı onaylanan her siteye 5 YTL avans olarak 48 saat içinde ödeniyor.

Komisyonlar şöyle:

Tıklama komisyonu: 0.03 YTL (Sitenizden gelip en az iki sayfa gezen ziyaretçi başına)
Satış komisyonu: 20% (Sizin aracılığınızla satılacak 30 YTL'lik her abonelikten elde edilecek komisyon, yani 6 YTL)

Bonus: 5 YTL (Kazancınız 100 YTL'ye her ulaştığında, teşvik için ödenecek)

Ortaklık ağı komisyonları:
Sizin siteniz aracılığıyla ortaklık ağına katılan diğer site sahiplerinin getirisi üzerinden kazanacağınız komisyonlar şöyle:
Ikinci kademe komisyonu: %5
Üçüncü kademe komisyonu: %3
Dördüncü kademe komisyonu: %1

Tüm bu kazançlarınızı ve ortaklık ağınızı gerçek zamanlı olarak takip edebileceksiniz.

Kaybedeceğiniz hiçbir şey yok, dürüst bir ortaksanız kazanabileceğiniz çok şey var! Önümüzdeki günlerde, konusu telekomünikasyonla ilgili olan sitelere çok daha yüksek komisyonlar içeren özel şartlar sunacağız.

Dürüstlük dışı davranışları önlemek ve dürüst ortakları ödüllendirmek için, kullanım şartlarını şöyle belirledik:

-Bu şartlarda yapılacak değişiklikleri ya da şartlara eklenecek yeni maddeleri takip etmek, satış ortağının sorumluluğundadır.
-Satış ortaklığı onaylanan her siteye ilk 5 YTL'lik kazanç avans olarak iki işgünü içinde havale edilir.
-Sonraki ödemeler talep üzerine, her pazartesi yapılır. Ödemeye hak kazanmak için herhangi bir alt limit yoktur. Ancak EFT bedeli alıcıya ait olacak ve komisyondan düşülecektir.
-Satış ortaklığı, tele.com.tr'nin ortaklık için başvuran siteyi incelemesi sonrasında, ve ancak onaylaması halinde geçerli olur.
-Satış ortaklığı aşağıdaki durumlarda tele.com.tr tarafından hak edilen ödemeler yapıldıktan sonra iptal edilebilir. Bu durumda sözkonusu sitenin yapacağı ikinci bir ortaklık başvurusu incelenmeden reddedilir.:
1- Ortaklık başvuru formundaki bilgilerden herhangi birinin doğru olmadığının belirlenmesi
2- Tele.com.tr'nin satış ortaklığını sona erdirmek istemesi.
-Satış ortaklığı aşağıdaki durumlarda tele.com.tr tarafından ödeme yapılmadan iptal edilebilir:
1- Satış ortağının referrer linkini kendi sitesi dışında bir yerde yayınladığının tespit edilmesi
2- Metin linklerde link metninin değiştirilmesi, banner linklerde banner'ın belirtilen boyuttan farklı bir boyutta yayınlanması
3- Satış ortağının, referrer linkini pop-up, pop-under, iframe ya da benzer bir teknoloji ile kullanıcının iradesi dışında açtırması.
4- Satış ortağının, linki forum, e-posta vb. site dışı ortamlarda yayınladığının tespit edilmesi.
5- Ödeme yapılacak kişinin, sitenin imtiyaz sahibinden farklı kişi olduğunun tespit edilmesi
6- Sitede banner veya metin linklere tıklamaya teşvik edici ibarelerin bulunduğunun tespit edilmesi

Ortaklık script'i Türkçe'ye henüz çevrildi ve testleri yeni sona erdi. Hala Türkçeleştirilmemiş sayfalarla karşılaşabilirsiniz. Soru ve sorunlarınızı lütfen bildirin, birlikte çözelim. Başvuru için tıklayın:

http://www.tele.com.tr/ortaklik.asp

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Ben bişi sormak istiyorum...

Siz sitenizin reklamını yapmak istiyorsunuz...Paranızda var (az ya da çok), sonuçta tıklamaya para veriyorsunuz...Peki madem bu denli güvenilirsiniz neden sitede google reklamları var???

Açık konuşmak gerekirse sizin dürüstlüğünüze ya da kişiliğinize herhangi bir yakıştırma yapmam imkansız ancak para alışvarişine gireceğim bir firmanın benden daha iyi durumda olması gerekiyor...Kaldıki benimle aynı kategoride google reklamlarından para kazanma hevesinde olan bir yerde bana çok güven vermiyor...Bana kalırsa güven kanamak için önce google reklamlarını kaldırınki tek başınıza ayakta du
rdugunuzu ispat edin ;)

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Firmanın finansal figürlerini burada açıklayacak değilim ama Google reklamlarının bulunması firmanın buradan elde edeceği gelire "ihtiyacı olduğu" anlamına gelmiyor. Dergiyi biraz incelerseniz telekomünikasyon sektörünün saygın bir yayını ve en çok okunan dergisi olduğunu görme fırsatınız olacak. Firmanın finansal durumu hakkında şüpheleriniz varsa elbette başvurmamak akıllıca olacaktır. Ama en azından 5 YTL'lik komisyonu kazanana kadar risk almayacağınız bir iş ortaklığı teklifi sunduğumuzu yukarıda belirtmiştim.

İlginize teşekkürler

P

phoenix

Misafir
Google reklamlarinin olmasinda hic bir sakinca yok, showtvnin sitesindede var, showtv'yi gectim. Alexa, cnn de bile var. Google reklami farkli bir seydir. Projede basarilar dilerim.

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
pardon ben anlayamadım. "ne satıyorsunuz "sitenizde?
cidden anlayamadım ve göremedim böyle bir satış linki.
dergi mi satıyorsunuz?

P

phoenix

Misafir
favorites' Alıntı:
pardon ben anlayamadım. "ne satıyorsunuz "sitenizde?
cidden anlayamadım ve göremedim böyle bir satış linki.
dergi mi satıyorsunuz?
http://www.tele.com.tr/dergi.asp?sayi=19&sayfa=1 burda
Sayfaları JPEG formatında okumakta zorlanıyorsanız, dergideki metinleri kopyalayabilmek, elektronik ortamda arşivlemek istiyorsanız 30 YTL karşılığında bir yıllık elektronik abonemiz olun! Derginiz her ayın birinde PDF formatında bilgisayarınızda! Tıklayın. yaziyor. sanirim online dergi aboneligi

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hayatında internette bir dergiye ücretli abone olan varmı acaba? ( sakın yanlış anlaşılma olmasın. kendi kişisel sorumdur sadece. ciddi anlamda merak ettim)

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mesela sitenize uye olduk ve 100ytl lik hep tıklama üyesi gönderdik diyelim hiç satış olmadı sitemiz üzerinden ödeme yapacakmısınız yoksa satış olmamış diye üyelik iptalmi edeceksiniz?

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar tıklama bedelini lütfen gözardı etmeyin. Evet pek çok elektronik abonemiz var ama geliri büyük oranda tıklamalardan elde edeceksiniz.

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
favorites' Alıntı:
hayatında internette bir dergiye ücretli abone olan varmı acaba? ( sakın yanlış anlaşılma olmasın. kendi kişisel sorumdur sadece. ciddi anlamda merak ettim)
Var, PHP Magazine (ecnebi, Ingilizce baskisi) PDF veriyorlar (basili hali pahali).

favorites

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
demek zevkler ve renkler tartışılmaz:) ben gerçekten merak ettiğim için sordum. tekrar ediyorum kasıt yoktu. zor olsa gerek PDF den okumak vs..
neyse başarılar + bol şans yinede

D

dnturkey

Misafir
bence şu an türkiyenin kesinlikle kaldıramayacağı bir proje ; PDF dergi..

inşallah ilerde bu düşüncelerimiz değişir...

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sözkonusu olan bir hobi, aktüalite vb. dergisiyse size katılıyorum, ama derginin içeriği iletişim teknolojileri olduğu için zaten konuya ilgi duyanlar hem PDF'e hem de elektronik abonelik kavramına aşina insanlar oluyor. Dolayısıyla elektronik abonelerimiz arasında Nokia'nın Finlandiya bürosundaki bir Türk çalışan da var, ABD'de telekom danışmanlığı veren bir uzman da...

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bir ek daha: İnsanımız yalnızca PDF versiyonu olan dergiye çok yabancı ama basılı dergiye hızlı ve ucuz ulaşmanın yolu PDF aboneliği ise bunu tercih ediyor. Özellikle yurt dışına kargo masrafı ve ulaşma süresi yüksek olduğu için diğer ülkelerde de neredeyse yurt içindeki kadar abonemiz var. Kısacası derginin basılı versiyonu da var, yalnızca PDF değil.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
phoenix' Alıntı:
Google reklamlarinin olmasinda hic bir sakinca yok, showtvnin sitesindede var, showtv'yi gectim. Alexa, cnn de bile var. Google reklami farkli bir seydir. Projede basarilar dilerim.

Boşversene sen...CNN ya da diğerlerinde görmedim ben hiç google reklamı...Hem görmek yada görmemekte çok mühim değil...Ben bu sisteme güvenmiyorum konu bu ;)...Umarım başarılı olur

odevsiteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google olmasa bile Yahoo reklamları var CNN'de:

http://www.cnn.com/2006/POLITICS/02/27/eavesdropping.ap/index.html

advertiser links kutusundakiler overture'un CNN için pazarladığı reklamlar. Overture bir Yahoo şirketi. What's this linkine tıklayarak görebilirsin.

Yalnızca CNN değil, pek çok dünya medya devi Google, Yahoo ve yakında MSN'in kuracağı reklam networklerine bağlı...

Sisteme güven konusunda katılan arkadaşlar bir süre sonra yorumlarını buraya aktarır sanırım.

P

phoenix

Misafir
venom' Alıntı:
Boşversene sen...CNN ya da diğerlerinde görmedim ben hiç google reklamı...Hem görmek yada görmemekte çok mühim değil...Ben bu sisteme güvenmiyorum konu bu ;)...Umarım başarılı olur
gormek gormemek mumkun degil diyip direk bastan onyargili giriyorsunuz zaten konuya. CNN'de simdi Yahoo reklamlari var, oncedende google reklamlari vardi.

Bu arada bu siteyle ve sahibiyle hic bir tanismisligim yoktur hatta sisteme bile girmeyecegim turkce sitem yok cunku, olsa da zaten affiliate sistemleri ilgimi cekmiyor.
Ama her yapilan seyede tas atarsak, olumlu bir seyler yapmak isteyenlerde cayar. Ben sisteme guveniyorum konu bu.

VazgectimSenden

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
5 ytl önceden ödeme yapıyor hesabıma geçti. İlk tık sayılmaması olayı kalktı her tık sayılıyor. Komik rakamlar olmadığı sürece istediğiniz zaman ödeme de alabiliyorsunuz.. bence o bizi değilde istenilse biz onu dolandırırız :) Güven için daha fazla bişi yapıalmazdı.. Çok çok bir hafta bedava reklam yapmış olunur..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5