İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk 6 Gün Para Vermiyor...

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar benim adsense de gözettiğim kadarı ile ayın ilk 6 günü çok cüzzi miktarlar veriyor ve diğer günler... kazanç giderek artmaya başlıyor.. kendi hesaplarınıza bir bakarmısınız? sizde de aynı olay söz konusumu ?

ilk 6 gün 1 $ bile etmezken sonraki günlerde tıklama başına en düşük 10 Cent vermeye başlıyor...

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dostum alakası yok tespitinin. Sadece ilk 1-2 gün içinde adsense site konusuna uygun reklam üretme olayı yüzünden karışık reklamlar çıkarabiliyor, yoksa koyduğunun 2.günü bile fazla kazanabilirsin.

GuvenliHosting

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
walla dediğim gibi bu benim görüşüm ve 2 aydırda böyle gidiyor birde gelecek ay bakalım..

ZeuQma

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim gözlemlerimde tıklamaların mantıklılığı konusunda sorun olmadıkça yani tıklama se sayfa gösterimi orantısı uygun oldukça 10 cent hatta 1$ bile verdiği oluyor, fakat reklam verenin ödediği miktara göre değişiyor. Google çok garip bi mantıkla çalışıyor ama çalışıyor :)

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sanırım arkadaşın demek istediği
her ayın ilk günleri az oluyor ay sonuna doğru artıyor
bence şundan olabilir aylık kampanya yapanlar hemen ardından kampanyayı yenilemiyor olabilir....

A

ayhankiraz

Misafir
arkadaşlar bu seek99 ve google adsensei aynı yere koyabiliyormuyuz

yoktur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
cumartesi, pazar günleri reklamlar çok azalıyor.Kazançlar düşüyor.Çünkü reklam verenler reklamlarını çekiyor.Millet genelde nete girmiyor pazar günü :p

doganli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
benimde tam tersi cumartesi pazar ikiye üçe katlıyor :)
siteye göre değişiyor bence benim www.debya.com a bi zaman sadece hafta içi giriyorlardı hafta sonu 0 oluyordu neredeyse ( sanki sadece memurlar kaytarıyor gibi:) )

FeyzaBlog

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
doganli' Alıntı:
benimde tam tersi cumartesi pazar ikiye üçe katlıyor :)
siteye göre değişiyor bence benim www.debya.com a bi zaman sadece hafta içi giriyorlardı hafta sonu 0 oluyordu neredeyse ( sanki sadece memurlar kaytarıyor gibi:) )

Katılıyorum. Bende de hafta sonu artıyor.

lovemove

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pazar günleri çok kötü düşüyor hem hitler hem reklamlar..

intibah

eksiksiz.com
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
4
İlk 6-7 gün meselesi yüzünden ben reklamları siteden kaldırdım :) Gösterimlerim de 5000-10.000 arasıydı. Gelirler 5-10 sentti. 1 ay sonra iyinet forumun gazıyla tekrar ekledim. :D Şu an aynı gösterimle 1 doların altına düşmüyor bazen 5 dolar bile oluyor. siteler yerli...Bundan sonrası için adsenseden fazlasını da beklemiyorum. Çok fazla umut vadetmiyor.

Anadolu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aslında doğru kullanıldığında AdSense iyi paralar verebiliyor.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5