İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilk Cek'im geldi

S

SILAM

Misafir
bugun posta kutumda ilk adsense kazanc cekim gelmis.. 227 kusur $ heyecan yaptim:))tr geldimi acaba? 28 martda gonderilmis cek.Citibank'dan yollanmis ve Citibank da bozdurulabiliniyormus..bu cek subat kesintisiydi sanirim.. mart odemesi daha kesilmemis 500 kusur $..gun gectikce artiyor gibi..:)

dazlakcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok ıyı kazanıyorsun heralde :)
yabancı içeriklimı sıten ?

S

SILAM

Misafir
sanirim tum dunyada herkezin kazanci 28 mart'da kesildi? tr ulasmadi henuz heralde? adsense dunyanin bir ucunda ben diger ucunda..ama tr tam ortada sanirim buraya daha hizli ulasiyor/ulasacak cekler?:)

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilk cekim geldiginde bende boyle sorular sormustum ama kendime:)

S

SILAM

Misafir
reklam kodlari seninse sana yaziyordur.. baska sitenin kodunu eklemedinse neden tiklaniyorsa vermesin?:)acaba yonlendir.com'a mi oduyor sendeki tiklamayi :D

A

ayhankiraz

Misafir
tıklama var ama karşılığında 0 yazıyor 4 tıklamada 0 olurmu canım
reklamlar ing ondan olurmu acaba

S

SILAM

Misafir
4 mu? ben 20-30 tiklamada 0,20 goruyorum..4 cok kucuk bir rakam ve cok ucuz reklamdir saymaya firsat tanimiyordur heralde..

E

esra11

Misafir
SILAM' Alıntı:
4 mu? ben 20-30 tiklamada 0,20 goruyorum..4 cok kucuk bir rakam ve cok ucuz reklamdir saymaya firsat tanimiyordur heralde..

20-30 tıka 0.20 diyor ve ayda 500 dolar diyorsun.. Kaç gösterime kaç tık yaptırıyon yaw.. Hitin 20 bin felan herhalde. Tık sayında 1000lerdemidir nedir?

S

SILAM

Misafir
adsenseyi bilirsin her tik ayni olmuyor:)bir bakiyorsun 7 tiklamaya 0,22 vermis bir bakiyorsun 30 tiklamaya 0,20 vermis reklaminami ipinemi bakiyor bilmiyorum..gunluk gosterimim 15.000 civarlarinda gunluk tiklamada 500 falan..bu istatige gore 16.$ kusur verdigide oluyor 50.$ kusur verdigide..

E

esra11

Misafir
SILAM' Alıntı:
adsenseyi bilirsin her tik ayni olmuyor:)bir bakiyorsun 7 tiklamaya 0,22 vermis bir bakiyorsun 30 tiklamaya 0,20 vermis reklaminami ipinemi bakiyor bilmiyorum..gunluk gosterimim 15.000 civarlarinda gunluk tiklamada 500 falan..bu istatige gore 16.$ kusur verdigide oluyor 50.$ kusur verdigide..

Süper yaw. Reklam yerleşimin çok iyi olmalı ki bu kadar tıklatma oluyor. Ben 100 bin gösterime 500 yapamıyorum :( Bi yerde kesinlikle hata yapıyorum ama çözemedim :( Sitenin adresini özelse, özelden atar mısın? Reklam yerleşimini merak ediyorum..

S

SILAM

Misafir
her sayfanin icerigine gore title ve keywordlari uyumlastirdim..bol ve uyumlu kelimeler ekledim ve ne ic ice nede goze batar sekilde eklemedim..arka plan rengile ayni icerik yazilarila ayni basligi fontladim..bir gunumde 10 sayfa aldi bu uyumluluk icin:) dusun artik her sayfadaki icerige gore keyword bullup duzenleyip eklemek kolay degil..baska birsey yapmiyorum yani sende boyle yaparsan ilgi cekecegine emin ol.sitem sevgi/ekart sitesi olmasina ragmen icerik sayfalarimda cikmayan reklam yok:)) her reklamdan pay almis iceriklerim..

S

SILAM

Misafir
hayir sayfanin <meta name="keywords" content=" kismina demek istedim..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5