İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilk defa hesap sildim

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar.
bugün ilk defa bir hesabı kapattım. Çokta üzülerek.
Sebebi : 6 aydır hizmet alıyor benden ve bir altı ayın daha bedelini ödemişti. sitelerini ilk kurdular marez içerikli forum. dedimki kaldırın yaalara uygun olmayan içerikleri barındırmıyoruz. Tamam dediler kaldırdılar bir ay geçmediki bir baktım tekrar kurmuşlar. MP3 film falan dağıtıyorlar dedimki bakın birkere uyardım tekrar kurmuşsunuz hesabınızı silmem gerek dedim. Yok şöyle yok böyle pardon görmemişsiz yanlışlığına oldu. Dedimki bakın 2. kezde kapatmadım lütfen sizi ve bizi zor duruma sokacak içerik yayınlamayın.

Bugün bir baktımki marez dağıtımı yapıyorlar. Dedim hesabınız kapatılacak 3. kez oldu bu. Cevap şu : kapatsanız ne kazanacaksınız niye kapatıyorsunuz ben görmemişim. s..iktir git. şerref...ler. vesair bir sürü laf.

ben yinede dedimki bakın isterseniz gece 00:00 a kadar bekleyebilirim yedekleri alıp bilgisayarınıza çekebilirsiniz. Bunun için bekleyebilirim.

Adam halen aynı laflar devam.

ve en son ne diyor. madem kapattınız. o zaman geri kalan paramı istiyorum. :)

evet arkadaşlar he servercılardan şikayetçiyiz. bende.

lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

selim61

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
11
Kendinize bir sözleşme yapın, alıcıya ilk sözleşmenizi okutun.İlerde sorun yaşamazsınız.

Eglence-Siteleri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merhaba arkadaşlar.
bugün ilk defa bir hesabı kapattım. Çokta üzülerek.
Sebebi : 6 aydır hizmet alıyor benden ve bir altı ayın daha bedelini ödemişti. sitelerini ilk kurdular marez içerikli forum. dedimki kaldırın yaalara uygun olmayan içerikleri barındırmıyoruz. Tamam dediler kaldırdılar bir ay geçmediki bir baktım tekrar kurmuşlar. MP3 film falan dağıtıyorlar dedimki bakın birkere uyardım tekrar kurmuşsunuz hesabınızı silmem gerek dedim. Yok şöyle yok böyle pardon görmemişsiz yanlışlığına oldu. Dedimki bakın 2. kezde kapatmadım lütfen sizi ve bizi zor duruma sokacak içerik yayınlamayın.

Bugün bir baktımki marez dağıtımı yapıyorlar. Dedim hesabınız kapatılacak 3. kez oldu bu. Cevap şu : kapatsanız ne kazanacaksınız niye kapatıyorsunuz ben görmemişim. s..iktir git. şerref...ler. vesair bir sürü laf.

ben yinede dedimki bakın isterseniz gece 00:00 a kadar bekleyebilirim yedekleri alıp bilgisayarınıza çekebilirsiniz. Bunun için bekleyebilirim.

Adam halen aynı laflar devam.

ve en son ne diyor. madem kapattınız. o zaman geri kalan paramı istiyorum. :)

evet arkadaşlar he servercılardan şikayetçiyiz. bende.

lütfen yorumlarınızı bekliyorum.

Sonuna kadar haklisiniz. Ben acikcasi bir hata yaptigimda uyarilmayi beklerdim. Bir kere öyle direkt bir hesabim kapatilmisti, icerik uzun süre vardi ama sorun olmuyordu. Birden sitelerim kapandi ve yedekler verilmedi. Uyarilsaydim kaldirirdim devam ederdim.

Yaptiginiz cok iyi niyetli bir davranis. Karsi taraf da bunu hakketti.
Sorun sudur ki onlara sözlesme de imzalatsaniz buna uymadigi taktirde hesap kapatirsaniz, yine begendiremezsiniz.
Zor bir is hosting isi. Size basarilar ve kolay gelsin diyorum. Umarim böyle anlayisli olmaya devam eder ve ayni anlayisa sahip müsteriler kazanirsiniz.

S

SupRAdyN

Misafir
sen elinden geleni yapmışın 3 defa uyarmısın gerisini onlar düşünsün sen degil.

LiLattah

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bizdede aynı sorunlar oluyor açıkcası 1 uyarı yapıyorum 2. uyarıyı yapmam. evet içim rahat olmuyor çoğu zaman silerken ama benden önce data center farketse makineyi kapatsa ne olacak? layered ile çalışıyoruz örneğin layered vbulletine çok fazla hassas.

bence sen doğru olanı yapmışsın hatta dedimya yerinde olsam 1. uyarı yapar 2. de kapatırdım

okan23

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok hoş bir hizmet sözleşmesi hazırla hizmet sözleşmesini öyle yerleştir ki kayıt olurken hizmet sözleşmesi onaylandıktan sonra kayıt işlemi yapılsın host alacak müşteride okumadan almasın.Şayet ben böyle bir durumda bir uyarıdan sonra direk siliyorum

adre_nalin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@okan23 bu durum zaten vardı. adam bunu bilerek diyor bunları.

Folder

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış Sıralama
Önce 1-2 Kere uyar aynı Şeyler devam ediyosa 3 kez uyarma yerine MSN den Sil Ondan Sonra Mail At Sonra Hesabı sil :D Yada Mail Atmana Gerek yok onuda Gec:D :D
Bundan Sonraki Yapacagın İşde Önce Sözleşme Hazırlaman Bunu %1000 Müşderiye Okutman Ve İşine Bakman
Hayırlı Müşderiler Bulman TemenniEderim

...Cokmu Gaddar oldum ne

sepulchral

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Her hosting firmasının bir sözleşmesi olması gerekmektedir ve hiç bir şekil altında müşterinin size kafa tutması gibi bir durum söz konusu olamaz. Sizin sağladığınız özellikler kurallar her zaman esas olması gerekmektedir. Siz müşteriye degil müşterinizin size ayak uydurmasını esas almanız gerekmektedir. Yaptığınız davranış biraz geçikmiş bir davranış. İllegal bir içerik barındırdığını gördügünüz anda hesabının belirli saat içerisinde kapatılıp ücretinin %xx i kesilip size iade edilecektir diyerek dönmeniz daha sağlıklı olucaktır. 6 ay uzun bir süre.. ama yinede müşterinin kullanmadığı hostingin ödemesini yapmanız açıkcası daha mantıklı olur. bence*

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5