İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk Defa Host Kapattım

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar ilk defa sunucuda olan bi hostu kapattım siteye devamlı saldırı oluyordu diğer sitelere zarar veriyordu bende kapattım bugün

ufukaykut

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
geçmiş olsun, herhangi bir kullanıcı sözleşmen varsa yazar zaten, sisteme ve diğer kullanıcılara zarar veriyorsa kapatırsın. yapacak bir şey yok.

W

wapekiz.com

Misafir
1 kişi için birçok kişiyi mağdur etmektense kapatmak en iyisi..

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kullanıcı sözleşmem deilde konuşurken söyledim hek absürt falan filan yasak senin siten yüzünden diğer siteler zarar görürse kapatırım dedim okey demişti kapattım dedim paranı geri göndereyim filan diye kabul etmedi aldığıda 20 mb lık host :) yedeklerini filan almışlarmış bende direk sildim

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben onu daha sonra birisi gelipte sen şunun hostunu kapatmışsın demesin diye yazdım ;)

zahir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
valla ben her hafta 3-5 site kapattığım için ilginç geldi bu durum ;)

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
bende bugün ilk kez adam vurdum :D...
hayır yarın polisler gelirse adam vurmuşsun derlerse diye yazdım :D
hay allaam yaa

hikmetbaysal

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
boşuna yazmayın bu konu yazıldı bitti uzatmanın alası yok boş boş yazmayın arkadaşlar

cybim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Hikmeti tanırım.Kendisi bu işlere daha yeni girdi.Acemi yani ama alay etmenizin doğru bir davranış olduğunu düşünmüyorum.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5