İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilk express check ortada yok

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aylardan sonra 100 doları asıp , sabırsızlıktan 24 dolarada kıyıp express cek istedik. Hala gelmedi . Mersinde olmamın bi etkisi olabilir mi ? Sİmdi ne yapmam lazım ? GOrdugum kadarıyla forumdaki bir cok kisinin gelmis ama ?

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
DHL ara bence . benimki pazartesi günü geldi. aşağı yukarı herkesinkide geldi.

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
lovemove' Alıntı:
ödeme... yazdımı hesabında?

evet odeme yazdı. -24 falanda .

simdi dhl yi aradım adımı aldı ve bi se cıkmadıgını soyledi. Google baska firmalarla da calısabiliyormus bazen. Bunu nası netlestirebilirim ? Yani hangi firmayla gonderdigini

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google'a mail atacaksın.. 1 haftayı geçti ödememi alamadım çekim nerde diye..

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
turkce yazmıstım bugun sabah cevap geldi konsimento numarasını gonderdiler. Dhlden baktıgımda adanaya kadar gelmis adres hatalı diyor. Halbuki butun hersey bu adrese geliyordu duzgun bi sekilde ( pin de dahil ) simdi ben bosu bosuna 24 dolar vermis mi oldum. Yapmam gerekn bi se var mı ?

NiQuitinCQ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
biraz once telefonla arayıp adres sordular ( dhl) bende marketten sola don vs gibi tarif ettim ve geldi cek. ilk is standart teslimata dondum. yardımcı olan arkadaslara tesekkr. Birde standart cek elimize ulasmazsa tekrar isteyebiliyoruz degil mi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5