İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk gelene logo bedava !

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Aşağıdaki formu doldurup konuya mesaj olarak yazan ilk kişiye bedava logo yapıcam.

Site Adı :
Site Sloganı :
Öne çıkması istenen renk :
Transparan arkaplan mı beyaz arkaplan mı ? :

gafkolik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Site Adı : LFS YAMALARI
Site Sloganı : LFS YAMALARI
Öne çıkması istenen renk : TURUNCU
Transparan arkaplan mı beyaz arkaplan mı ? : TRANSPARAN

By_HYLT

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Site Adı :www.fulldownload-tr.tk
Site Sloganı : Kafana Göre Takıl
Öne çıkması istenen renk :Mybb Mavi Tonda bir renkte forum kurucam Ona göre bişi yap :d
Transparan arkaplan mı beyaz arkaplan mı ?

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Konuya kısaca tamam yazıp ilk sırayı kaybettiniz formu ilk doldurup yollayana yapıcaktım.
Site Adı : LFS YAMALARI
Site Sloganı : LFS YAMALARI
Öne çıkması istenen renk : TURUNCU
Transparan arkaplan mı beyaz arkaplan mı ? : TRANSPARAN
42039237964908305513.png

Site Adı :www.fulldownload-tr.tk
Site Sloganı : Kafana Göre Takıl
Öne çıkması istenen renk :Mybb Mavi Tonda bir renkte forum kurucam Ona göre bişi yap :d
Transparan arkaplan mı beyaz arkaplan mı ?
05948681834537751797.png

2 kişi olmuş bende 2 tane yaptım umarım beğenirsiniz.

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Yukarıdaki illüstrasyon sana mı ait? Eğer değilse evet sorun var. :)

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Ücretsiz hizmet veriyorum ben istersen gider paralısını alırsın kimse burada zorla birşey vermiyor ;)

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14

Shu

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
24
İşte ben de bunu diyorum. İllüstrasyon sana ait değil, hazır iconu ekleyip yazı yazıp logo diye satmaya çalışırsan elde kalır. :) "Sorun ne" dediğin şey bu işte. ;)

Çoçuk satıyorum demedi satarım da demedi. Konuyu germeye gerek yok belki referans niyetine kasıyordur. Ama ilerde satacaksa bu onun fikridir. Biz 3. şahısları bura da ilgilendiren bir şey göremiyorum. Sonuçta onun ekmek kapısı olur. Beğenen alır yapar beğenen yaptırmaz. Nasıl yapıyorsa yapıyordur. Bu gibi şeyleri o düşünmeli, ilerde sorun olur mu, müşteri parasını iade eder mi vs.

Her neyse konuyu baltalamaya gerek yok kolay gelsin arkadaşa.

MaykCan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
17
'' ozipcan '' yazan bir logo yapar mısın ? kişisel site için, renk vs.. sana bırakıyorum.

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Çoçuk satıyorum demedi satarım da demedi. Konuyu germeye gerek yok belki referans niyetine kasıyordur. Ama ilerde satacaksa bu onun fikridir. Biz 3. şahısları bura da ilgilendiren bir şey göremiyorum. Sonuçta onun ekmek kapısı olur. Beğenen alır yapar beğenen yaptırmaz. Nasıl yapıyorsa yapıyordur. Bu gibi şeyleri o düşünmeli, ilerde sorun olur mu, müşteri parasını iade eder mi vs.

Her neyse konuyu baltalamaya gerek yok kolay gelsin arkadaşa.

Çalıntı mı, ne olduğu belli olmayan materyallerle yaptığı logoyu satması muhtemel olduğu halde bu bizi ilgilendirmiyor yani? Birileri birbirini öldürsün, sen de karışma 3. şahıs olarak. :)

Empatik davranalım diyorum.

jokerboy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Çalıntı mı, ne olduğu belli olmayan materyallerle yaptığı logoyu satması muhtemel olduğu halde bu bizi ilgilendirmiyor yani? Birileri birbirini öldürsün, sen de karışma 3. şahıs olarak. :)

Empatik davranalım diyorum.

Kullandığım şekiller çalıntı değildir hepsisnin kullanım hakkını almış olduğum program ile aldım ;)
Sen işine bak çocuk ...

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
Kullandığım şekiller çalıntı değildir hepsisnin kullanım hakkını almış olduğum program ile aldım ;)
Sen işine bak çocuk ...

Hangi programmış o? Diyelim ki öyle olsun; kullanım hakkı alınan şeyler ticari amaç için kullanılmaz. :)

Logonun ne olduğunu özellikle yabancı kaynaklardan öğrenin. Hazır şekillere yazı eklemeye logo denmiyor. ;)

sadace

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Hangi programmış o? Diyelim ki öyle olsun; kullanım hakkı alınan şeyler ticari amaç için kullanılmaz. :)

Logonun ne olduğunu özellikle yabancı kaynaklardan öğrenin. Hazır şekillere yazı eklemeye logo denmiyor. ;)

hocam yorumunuz biraz yersiz eğer parayla satsaydı karışırdınızda zaten ücretsiz veriyor.Referans ve itibar paunı için yaptığı belli yani ortada bir problem yok.Boşu boşunada düşman kesilmeyin birbirinize :) Eğer paralı satarsa o zaman yaparsınız yorumunuzu

Angelica

0
İyinet Üyesi
Reaction score
14
hocam yorumunuz biraz yersiz eğer parayla satsaydı karışırdınızda zaten ücretsiz veriyor.Referans ve itibar paunı için yaptığı belli yani ortada bir problem yok.Boşu boşunada düşman kesilmeyin birbirinize :) Eğer paralı satarsa o zaman yaparsınız yorumunuzu

E bazen testiyi kırmadan laf yapmak gerek. :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5