İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilk internetle ve iyi.net le tanisma anilariniz?

S

SILAM

Misafir
merhaba ilk ben internetle ve iyinet le tanismami anlatayim..
bundan 3,5 sene once ilk kez bilgisayarla tanistim..hemde bizim evde ama ben nasil birsey oldugunu,nasil kullanildigini bilmiyordumbilgisayari aciyorlardi baglanti kuruluyordu ornegin: showtv neti aciyorlardi hadi otur gezin diye basina gecirtmislerdi ozamanlar.ehh mausu nasil kullanicam,bir sayfayi nasil okuyacam assagi yukari nasil oynatacam onu ogretmislerdisutten cikmis kedi gibiydim..sayfayi yanlislikla kapattigimda aha bilgisayari bozdum napicam simdi diye korkardim sonra sonra ogrettiler bana 1 seyler.birde ozamanlar googleyi arama motorlarini bilmiyordum.pc kuran arkadas copernic programi yuklemisti.nasil kullanacagimi ogretmisti bende ordan birsey arayip oyle gezinirdim..interneti copernicin icinde sanardim:D iste o zamanlar iyi.net ile tanistim..iyinetin ustunde arama vardi onu kisa yol yapmasini ogrendikten sonra surekli aramalar icin copernici degilde iyi.net sayfasini acip aramayi onunla yapardim..okadar buyuktuki gozumde iyi.net internette tek arama sitesi sanardim oylelikle internette baska sitelerlede tanismami iyi.net sagladi..cunku top listindeki siteler gozume carpardi.hepsine sirayla tektek bakardim..ya ne guzel siteler varmis diye hep hayretle gezinirdim..bilemezdimki zamanenin webmasterlarindan biride ben olacagimi demekki ozamanda sizler buradamissiniz.bunca bilgileri insanlarla paylasiyormussunuz,kavga ediyormussunuz guluyor,egleniyormussunuz..cok cahilmisiz cokk..ama en guzel gunlerimdi hala cokk yaptigim hatalari,korkulari hatirliyorumda guluyorum kendi kendime

mexut

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ilginc dogrusu :) ilk kez Internet ile 98 de tanıstım IRC aracılıgı ile oyle geldi gitti.. bilgisayarlar tanısmam daha eski ama olsun.. SILAM seninki hos bir anlatım olmus benden bu kadar :)

H

hitmp3tr_com

Misafir
bende 98 de nede bağlandım ama evden değil

evden bağlandığım gün isnet paketi aldığım için direk isnet.net.tr açıldı ve bi haber vardı.

"abd de ikiz kulelere uçak çarptı." :) daha terör saldrısı olduğu anlaşılamamıştı :) tvyi açtım bi uçağ çarpışı görüntüleniyo apıştım kaldım

dumanlar var ve uçak çarpıyo tekrar olsa duman ne dedim meğer 2. uçakmış:0

worshiphim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hitmp3tr_com' Alıntı:
bende 98 de nede bağlandım ama evden değil

evden bağlandığım gün isnet paketi aldığım için direk isnet.net.tr açıldı ve bi haber vardı.

"abd de ikiz kulelere uçak çarptı." :) daha terör saldrısı olduğu anlaşılamamıştı :) tvyi açtım bi uçağ çarpışı görüntüleniyo apıştım kaldım

dumanlar var ve uçak çarpıyo tekrar olsa duman ne dedim meğer 2. uçakmış:0

Güzel yazmışsınız ama 2001 demek istediniz sanırım çünkü 11 eylül saldırısı 2001 de olmuştu

java

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Özeleştiri yapmak gerekirse, ve çoğu kişinin duygularına tercüman olmak

"Google'da s.. kadın resimlerini aratıyordum iyinetle tanıştım :)"
"Google'da kiralık daire arıyordum iyinetle tanıştım :)"
"Google'da legalpara sonuçlarına bakıcaktım iyinetle tanıştım :)"
:cool:

G

guajira

Misafir
Valla ben anket doldur para kazan siteleriyle ilgili bilgi ararken buraya düştüm. Sonra yazdığım her mesaja cevap olarak senin siten neydi demelerine dayanamayıp ilk sitemi açtım :)
Şimdi işleri epey ilerlettim.
Ha internetle ne zaman tanıştın derseniz sene:98 chat olayı.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5