İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilk mesajın hatrına bana yardım eder misiniz?

siirimiz.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar bir tane wordpress sitem işte uzun zamnadır ilgileniyorum günlük günlük yazılar giriyorum hep aktif tutuyorum geçen hafta işte yabancıların sitesinden backlik alma yöntemini bir siteden okudum ve uyguladım işte sitemin kelimesini aşk şiirleri kelimsinde 8, sayfdan 4. sayfaya çıkardım fakat artık google ye yazı yazıyorum gözükmüyor indexlendiği görünüyor
ama google ye araştırdınmı gözükmüyor sitem : www.siirimiz.com konunun ismini googleye yazıyorum gözükmüyor özgün olduğu halde birde googlede sadece anasayfam indexleniyor blog yazıları indexlenmiyor şimdiden teşkkğr ederim foum.iyinet ailesi

Cagatay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
çok fazla link toplamaya da yönlenme istersen. esnek tutabilirsin link olayını. sen gir yazılarını sitene, hergün olmasada iki günde bir bişeyler eklemeye çalış, zamana bırak. ordan burdan alıp sitene koysan bile oldugu gibi koyma bikaç değişiklik yap metinler içerisinde. ana sayfanı güncel tut mesela en basitinden.

siirimiz.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kardeş hemen heen bütün yazıları kendi elimle yazıyorum mesala bir şairinb şiiri buluyorum cp yapmıyorum elle hepsini yazıyourm ve genellikle kimsede olmayan kafamdan şiirler üretiyorum yazıyorum ama işte link almaya yöneldim sitem böyle oldu çözümünü arıyorum şuan

DonJuan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Bloglar için link seçimini çok doğru yapmalısın.Link olayını bitirdikten sonra her şeyi zamana bırak güncel tut yeter.Link seçiminde dikkat et yeter.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5