İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk ödeme alma

byalper22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
"İPUCU Eğer bu ayın 25'ine kadar geçen ayın ödemesini almadıysanız, lütfen giriş e-posta adresinizi ve ödemenizin çek detaylarını belirterek bize ulaşın."

Edindiğim bilgiler doğrultusunda her ayın 25 inden önce biriken kazançları ödeme isteyebiliyoruz
Panelimde eft seçeneği olmadığı için ilk defa çek ile istedim biriken ücreti. Bize ulaşından ödeme konulu ticket yazdım.

sanırım pin kodu vs. geliyormuş sonrasında bir takım onaylama işlemleri varmış

Ödeme konulu maillere google'ın cevap verme ve onaylama gibi aşamaları ne kadar zaman alıyor şuan itibariyle yapacağım bir şey varmı ?

Not : bilgi olması açısından yazıyorum biriken kazancım 105 dolardır.

UguG

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer 105 i geçtiyse belki bu ay ödemen onaylanmaz ama gelecek ay kesin onaylanıp yola çıkar merak etme.

byalper22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendilerimi her ay otomatik olarak gönderiyorlar bizmi talep ediyoruz

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hesabım bölümünde 2 seçenek var:
ödemelerimi aylık gönderin / ödemelerimi bekletin
eğer ödemelerimi aylık gönderin seçeneğini seçersen, 100$'ı geçtiğin zaman otomatik olarak gönderirler ödemeni.

byalper22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ödemenin Bekletilmesi [düzenle]
Ödemenin bekletilmesi: Lütfen ödemelerimi aylık gönderin.

Ayın kaçı gibi gönderiyorlar panelde gönderdiklerine dair bir bilgi ve mail ile bir bilgi veriyorlarmı birde pin olayı varmış anlayamadım

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mail ile bilgi vermiyorlar, panelde "Ödeme işlemde" yazar ilk önce, daha sonra "Ödeme" yazar, üzerine tıklayınca çek numaranı vs. görürsün. pin olayı da 50$'ı geçtikten bir kaç gün/hafta sonra ortaya çıkan hadise. adresini doğrulamak amacıyla pin kodu gönderiyorlar adresine (ulaşması 30 günü buluyor), bu pini hesabındaki forma girdikten sonra ödeme alabiliyorsun. henüz pin girmediysen ödeme alamazsın.

byalper22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pin mektup adresinemi gönderiliyor mail adresinemi

bu arada kusura bakmayın yeni olduğum için bu soruları soruyorum.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense hesabında gözüken adresine gönderiyorlar pin kodunu. yani ev adresine, mail adresine değil.

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
byalper22' Alıntı:
pin mektup adresinemi gönderiliyor mail adresinemi

bu arada kusura bakmayın yeni olduğum için bu soruları soruyorum.

pin kodun hesabındaki miktar 50 $ gectiği zaman mektup ile hesabındaki adresine gonderiliyor tahminen 30 ile 45 gun icersinde elinde olur pin kodun pin kodun geldiği zaman pin kodunu pin sayfandan girersin ardından hesabındaki para 100$ gectiği zaman o ayın 25 inde odeme onaylanır be cek ile adresine gonderilir inşallah yardımcı olanilmişimdir

saygılar

byalper22

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
teşekkürler.

Bilgi için yazıyorum 50 doları geçeli 2 hafta oldu. Aslında bir bilgi verilseydi panelde iyi olurdu pin kodunuz xx tarihinde adresinize gönderildi diye.

birde adsense müşteri ekibine mail atmama rağmen henüz herhangi bir cevap gelmedi sanırım pek fazla ilgilenmiyorlar aradan nerdeyse 1 gün geçti.

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
byalper22' Alıntı:
teşekkürler.

Bilgi için yazıyorum 50 doları geçeli 2 hafta oldu. Aslında bir bilgi verilseydi panelde iyi olurdu pin kodunuz xx tarihinde adresinize gönderildi diye.

birde adsense müşteri ekibine mail atmama rağmen henüz herhangi bir cevap gelmedi sanırım pek fazla ilgilenmiyorlar aradan nerdeyse 1 gün geçti.
telaş yapma, şu an eft test aşamasında olduğu için pin sisteminde bir gecikme var, hatta kaldırmayı bile düşünüyor olabilirler. çoğu kişinin hesabı 50$'ı geçtikten 10 gün sonra pin kodu gönderildi.

B

Baria

Misafir
benimde 50 dolar geçti ve pine kodunu 3 mayısta gonderdiler daha bana gelmedi ama benim panelimde eft seçenegi vardı eft yi dogruladım şimdi ben bu ay odeme alabilecekmiyim?

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Baria' Alıntı:
benimde 50 dolar geçti ve pine kodunu 3 mayısta gonderdiler daha bana gelmedi ama benim panelimde eft seçenegi vardı eft yi dogruladım şimdi ben bu ay odeme alabilecekmiyim?
EFT adresin için pin kodunu onayladığına göre alabilirsin.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5