İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilk ödemem :)

FaruX

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
merak ettim kaç günde birikti bu para ? :D

edit : 0.2 * 30 = 6 dolar eder.1 ayda 6 dolar olur yani,sonuçta hep pc başındayız.bunu araya sıkıştırabiliriz :D ..eywallah :)

effsaneman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
enteresan

tyeşekkür ederim ama hangi firma göz gezdirebilirim ama sana tavsiyem:
Ben arkadaşlara garantisi olması için ve bir süre sonra hiç uğraşmadan kazanmaları için Süper Teklifi öneriyorum Türkiyrde 1 milyona yakın üyesi var
ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
süper teklif mi o 1 milyon üye var onların içinde bende varım 1 yıldır üyeyim 1 kuruş goglatmadı bana::D
evet garantisi var ama para vermemekte garantisi var:D

effsaneman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tyeşekkür ederim ama hangi firma göz gezdirebilirim ama sana tavsiyem:
Ben arkadaşlara garantisi olması için ve bir süre sonra hiç uğraşmadan kazanmaları için Süper Teklifi öneriyorum Türkiyrde 1 milyona yakın üyesi var
ÜYE OLMAK İÇİN TIKLA

alamamış olman da yeterli sayıda üyenin olmaması
kazancının 100 ytl ye ulaşmaması
etkili olmasın bu iş ekip işi senin sitemde olduğu gibi incelemedim yorum yapmak bana düşmez sana bol kazançlar link vermişssin ama Süper Teklif te üye kazandırmadığın müddetçe hiç bir şey alamazsın...Adamlar para vermeseydi 1 sene içinde 1 milyona yakın üye olmazdı herhalde...

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
kriter 1 milyon üye olmasınımı gösteriyorsun.1 milyon üye var iyi ozaman ödüyor..
bende 1 milyon adet spam mail yollasam benimde 15 milyon üyem olur..

aXzel

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
buraya bukadar yazı yazana kadar bir domain ve güncel konular hakkında bir blog acın hatta domaine gerek yok blog sitelerinden acın adsenseye kayıt olun her gun 5- 6 saatte bir güncelleyin emin olun ayda 10 dolardan fazlası gelir :)

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
buraya bukadar yazı yazana kadar bir domain ve güncel konular hakkında bir blog acın hatta domaine gerek yok blog sitelerinden acın adsenseye kayıt olun her gun 5- 6 saatte bir güncelleyin emin olun ayda 10 dolardan fazlası gelir :)

onuda yaptık.ama şeytan rahat bırakmıyor.
banlandık sonra googleden..

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
onuda yaptık.ama şeytan rahat bırakmıyor.
banlandık sonra googleden..

Şeytanın günahı nerde burada?
Sen tıklamışsın işte açgözlülüğünle, ehh, suçluda hazır. Şeytan!
Şeytan ama içindeki şeytan...

Neyse, en iyisi pazarda domates satmak, kilosu 1,5-2 ytl

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
ya bu işi ilk yapınca basit gibi görüyorsun nasıl olsa anlamazlar gibi geliyor insana ama işte milyarlarca dolar döndüğü bu reklam dünyasında aklımız ona ermiyor.şeytana gelince tıkla tıkla ne olacakki diyor bana onlar bilmez tanımaz seni..kıymetlis senin olacak diyor hep:D

effsaneman

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanılıyorsun önyargı içerisindesin normaldir

kriter 1 milyon üye olmasınımı gösteriyorsun.1 milyon üye var iyi ozaman ödüyor..
bende 1 milyon adet spam mail yollasam benimde 15 milyon üyem olur..

arkadaşım diyorum öncelikle emek verip konu açmışssın ben sana güzel 1 şekilde teşk edip sadece benim yöntemimden bahsettim senin Süper teklifle aran baya kötü geçmiş anlaşıln dertlisin ama bu kadar tepkiye gerek yok yorma kendini boşa

spam dediğin 1 milyon kişiye aynı mail değil aynı kişiye 1 kaç kez aynı maili atmak dan ibarettir senin sadece anlaşılan süper teklife üyeliğin amaçsız ve uğraşsız olmuş ki kuralları bilmiyosun SPAM yapan ve tevik eden anında şutlanır
boşuna kendini önyargılarınla yorma senin aldığın iş de seni bağlar

konunda teklifimle RAHATSIZ olduysan açıkca söle yazmam sana ama anlaşılan oldun bile....
:D:D SORUN DEĞİL

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
süper teklif
süper spamm.
sana süper teklifinle başarılar dilerim.
Milletide süper Yalanına ortak etme..

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
arkadaşlar üye olduktan sonra tıklamalra başlayın korkmayın ödemede sorun çıkarmıyorlar..

blade78

0
Yasakli Uye
Reaction score
7
update:
site hızlandı view ads bölümüne hızlı giriş yapabilirsiniz..!!!!!!!!!!!

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi