İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilk olarak ne yapmalıyım

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
alan adımı aldım sitemi hazırladım diyelim ilk olarak ne yapmalıyım yani googleye hemen uye olup direk reklamı koymalımıyım yoksa biraz bekleyip hiti covaldıktan sonramı koymalıyım baştan işi düzgün yapalımki kazancımız bol olsun diilmi :)

trextra

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sitenin ourmasını bekle. Hit olarak belli bir ortalamayı yakalasın ve kafanda amacın ve siten tam olarak belirlensin. Daha sonra AdSense ekleyebilirsin. Eskiden direk eklemelerde sorun oluyordu ama şu anki politikası nedir Google ın bilmiyorum.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok saol başka düşüncesi olan war mı?

E

echo

Misafir
az bekle biraz optimizasyon yap sonra hitini bi ortalamaya sok

adsense kodlarını bundan sonra eklemen daha ii olacaktır

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ok cok saolun bekleyelim biraz hitim 500 felan olsun(baya beklemem gerekecek sanırım ) :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
bence içeriği ve siteyi güzelce oturt reklam da koy ama ziyaretçileri sıkacak kadar ya da şekilde değil. artık geriye sadece yeni içerik girmek olanı editlemek kalsın.

siteye baştan hiç reklam koymayıp sonra hiti artınca koymak şahsen tercih etmem. ben bi siteye girdiğimde orda hiç reklam yoksa bi süre sonra tekrar girdiğimde reklam dolmuş bu ne ya der çıkarım bi daha da girmem. ama en baştan açtığın gün reklam için ufak bi alan ayarlarsın hep öyle kalır ne eski ziyaretçiler ne yenileri sıkılır.

R

Reignman

Misafir
Bence başvur, zaten onaylamaları bazen 15 günü bulabiliyor.

Fakat dikkat etmen gereken nokta, ziyarteçi sayın kademe kademe artsın, ani artışlarda sebebine bakmaksızın atabiliyorlar. Geçenlerde bir arkadaş "sitem Tv'de yayınlandı, hitim yarı yarıya arttı, ertesi gün atıldım" tarzı bir mesaj atmıştı.

SLaYeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
demekki biraz beklemeliyimki hitim ne kadar olacagı belli olsun sonra birden arttı die atmasınlar :D

Katre

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhabalar;
Aslında ani artışlar 10-20 katı olursa atılma tehlikesi var ben sitelerimden anladığım kadarıyla mesela reklam koydun sayfa gösterim 100 bir şekilde gösterimler birgün 1000 oldu şimdi google bakıyor eğer bu yeni gösterim 1000 de devamlılık var ise ve o gosterimde yavaş yavaş artıyorsa ellemiyor ama çok fazla belirkin gunluk veya birkaç gunluk yükselmelerde ads. acımaz..
Kolay gelsin.

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
daha önce de belirtmiştim, siteye baştan adsense vb. reklamlar koymanızı tavsiye etmem diye, zaten başlangıçta ziyaretçin olmayacağı için kayda değer bi kazancın da olmayacak fakat hem google ın gözünde "sırf adsense için açılmış bir site olma ihtimali yüksek" siteler arasında yer alacaksın hem de dmoz gibi yerlere kaydederken de zorluk yaşayacaksın. çünkü ordaki editörlerde aynı şeyi düşünecek. bu son söylediğimi kanıtlayamam fakat bu böyle.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5