İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk Oyun Sitem HD Yarış

MustafaYildiz

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Merhabalar,
İlk oyun sitemi açtım adresi http://hdyaris.com/ yorumlarınızı alabilirmiyim belli bir yayın akış saati belirledim o saatlerde içerikleri yayınlayacağım ve sosyal medyayı kullanmaya çalışacağım önerilerinizi bekliyorum ..
Birde soru olarak sosyal medyada nasıl organik beğeni olmakta ?

umutkutay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Pop up sosyal medya bağlantılarını koyabilirsin veya küçük bir reklam alanı ayırıp facebook sayfamızı beğenin diye bir yazı atarsın başka türlü birde hala işlevi varsa siteye girdikleri an facebook açıksa beğendirme kodu var araştırarak bulabilirsin..

mckfilm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
siten wordpress ise sosyal imleme eklentisi kullan bu arada elini hızlı tut bir çok oyun koy pagerank uzun zamandır güncellenmedi güncelleme gelene kadar elinden geleni yap derim

CanerErgez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Wp Üstüne echo oyun teması , Tipi Fena Değil Ama Rakibin Çok Fazla Oyun İçeriklerini Uzunca Yazmalı ve Kelimelerine Dikkat Etmelisin ....

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5