İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk Scriptim Yorum Bekliyorum

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba ilk yazdığım scripti sizlere göstermek ve birçok eksiği olan script hakkındaki fikirlerinizi ve eleştirilerinizi almak için bu başlığı açtım.Bence hiç iyi değil ama kendimi geliştirme amaçlı yazmıştım bunu dün gece de bu domaini boş buldum kaydettim.Neler yaparsam daha estetik bir görünüme kavuşturabilirim.Dizaynla ilgili de önerileriniz çok çok önemli benim için.
Adres: www.cocuk-oyunlari.org

senolcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Tasarım çok basit görünüyor,ayrıca mavi renk ve oyunların birbirine geçmiş vaziyetteki görüntüsü gözü yoruyor,siteyi karışık gösteriyor.
Adsense reklamı siteye iyi uyum sağlamış...

bukotezo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bencede renkler olmamış.

Yeni eklenen bölümündeki oyunların resimlerini biraz küçült yada bir kolonu çıkar çok fazla oyun olmuş.

Renk konusunda ise ya açık üzerine koyu renk yazı yap yada koyu renk üzerine açık yazı yap ikiside açık gözü yoruyor.

Başarılarının devamını dilerim.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Renkleri düzenledim.Haftasonu da dizayna el atacağım da fazla bir değişiklik olmaz gibime geliyor.Çok zayıfım bu yönden.Yeni renklerde de mavi kötü :( Yine de eleştirileriniz için teşekkürler.

Hostmaster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yanlış anlaşılmış sanırım.Scripti paylaşmak için açmadım başlığı.Eleştirileriniz için, daha iyi hale nasıl getiririm düşüncelerinizi almak için açtım.Scriptin kurulu olduğu adres:
www.cocuk-oyunlari.org

Yuc3L

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
script url rewrite mod u kullanıyor sanırım :) yada iyinet in dediği gibi script nerede :p html tasarım mı yoksa?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
renk uyumu ve düzen olmmaaış + oyun oynarken oyun adı ve oyun hakkında bilgi yazması iyi olur nasıl oynnaır ve amaçı nedir gbi

Senol

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
1
birde guzel bir ust menu yapabilirsin ustmenunun ust ve sol tarafına site logosu yanınada 468x60 reklam alanı ekleyerek sayfa gorunumunu birazdaha iyi yapabilirsin hem boylelikle script birazdaha profosyonel gozukebilir

baterist

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resimlerin arkasındaki yeşil renk resimleri seçilmez yapmış.

Mywedding

1
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Tebrikler..

Ben sitenize webmaster olarak değil,çocukların gözünden bakıyorum ve sizi kutluyorum..

Amaç çocuklar ise çok güzel,ltf vurdulu kırdılı değilde öğretici oyunlar eklerseniz,inannın yetişen nesil daha iyi olacaktır..

eleştiri:menü belli değil ,sayfa alt rengini beyaz yapın ,menu yazılarıda koyu renk olursa herkes daha iyi anlayacaktır...yeşil gözü yormuyor..

scripti daha da geliştirmenizi umuyorum.bence anlam itibariyle süper..

tebrikler..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5