İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

ilk sitem..

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
Daha dün sıfırdan site kuramıyordum indir dreamweaverı dediler indirdim indir adobe flash dediler indirdim bir iki denim dedim beleşe domain hostingte buldum ortaya müthiş bir site çıktı :D
alın size ilk sitem dalga geçmek yok ama :ağla: hem bu test amaçlı

http://iyinet-kelebek.6te.net/

Troypc

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
Evet başlangıç için çok iyi, surpriz daha bir etkileyiciydi:)

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
lütfen konu başlıklarını biraz daha düzgün açalım :)
iyi forumlar.

elfcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Eğer 1 günde bunu yaptıysan harikasın.. Flash bu kadar cabuk nasıl hallettin ?

Gerçekten hızlı öğreniyorsun tebrikler.. Görselliği ve renkleri araştır birazcık..
Devamı gelir..

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
başlangıç için fena değil.
sürprizin dehşet olmuş: D

Geçen gün destek istediğin konuda en kötüsünden örnek gösterdiğin siteyi hatırladın mı kelebek :) http://forum.iyinet.com/1069609-post1.html
Güzel gidiyorsun devam et :)

suprize bayıldım ::p

teşekkürler arkadaşlar :p

Eğer 1 günde bunu yaptıysan harikasın.. Flash bu kadar cabuk nasıl hallettin ?

Gerçekten hızlı öğreniyorsun tebrikler.. Görselliği ve renkleri araştır birazcık..
Devamı gelir..

teşekkürler :p bundan 5 sene önce 3d flash animator programını kullanmaya başlamştım oyun , çizgifilm , banner fln tasarlıyordum. flashla ilgili az çok tecrübem var ama adobe flash çok farklı neyin nerde olduğunu bilmiyorm bile öğrenmem gereken çok şey var. keşke 5 sene önce 3dfa yerine adobe flasha başlasaydm hem daha ünlü hemde bu programla ilgili birsürü ders bulunabiliyor nette :ıslık:

adapazarli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
teşekkürler arkadaşlar :p

teşekkürler :p bundan 5 sene önce 3d flash animator programını kullanmaya başlamştım oyun , çizgifilm , banner fln tasarlıyordum. flashla ilgili az çok tecrübem var ama adobe flash çok farklı neyin nerde olduğunu bilmiyorm bile öğrenmem gereken çok şey var. keşke 5 sene önce 3dfa yerine adobe flasha başlasaydm hem daha ünlü hemde bu programla ilgili birsürü ders bulunabiliyor nette :ıslık:

5 sene önce iyineti keşfetmiş olsaydın şimdiye Türkiye'nin önde gelen firmalarının sitelerini tasarlıyo olacaktın :p
Kendim için de site işlerine 5 sene önce girmiş olsaydım google da bir şey aradığında ilk 3 sayfadaki siteler hep benim siteler olurdu falan.. :D

sevgikelebek

0
İyinet Üyesi
Reaction score
11
5 sene önce iyineti keşfetmiş olsaydın şimdiye Türkiye'nin önde gelen firmalarının sitelerini tasarlıyo olacaktın :p
Kendim için de site işlerine 5 sene önce girmiş olsaydım google da bir şey aradığında ilk 3 sayfadaki siteler hep benim siteler olurdu falan.. :D

:D 5 senede 1milyon kez aranan kelimelerdede ilk sıraya yerleşebilrdin :p

bende hep pişmanlık duygusu var herşeye geç kalmş gibi hissediyorm :ağla:

elfcik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısın..5 yılda flash ile öyle bir seviyede olurdun ki sorma..Olsun yinede güzel..
Oyun çizgifilm :) Baya baya birşeyler yapmışız..

Ne geç kalması ya internet ile 80 yaşında tanışanlar var..Ve daha Lise çağındakilere nerdeyse birşeyler aşılamaya çalışıyorlar..
Ohoo bu kadar çabuk pes etmek..Çok takılma bu konulara..

adapazarli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
:D 5 senede 1milyon kez aranan kelimelerdede ilk sıraya yerleşebilrdin :p

bende hep pişmanlık duygusu var herşeye geç kalmş gibi hissediyorm :ağla:
İstedikten sonra azimliysen yaş o kadar da önemli değil. Ben üstteki yorumumla 5 senelik sürecin istediği alanda kendisini geliştirmek isteyen birisi için iyi bir süreç olduğunu anlatmaya çalıştım. (biraz esprivari yaklaşımla)
Yoksa bir kelimeye 5 sene site kasmak için insanda peygamber sabrı olması gerekir sanırım :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5