İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

İlk terlik ?

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Arkadaşlar ilk terliği icad edeni ve ilk terliği buldum güzel icat :)

http://img150.imageshack.us/img150/4922/petxk9.jpg

petxk9.jpg

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Hocam altta site adımı yoksa bu terliklerin nerde oldugumu yazıyor ? yani kısacası bu terlikler afrikadaki ac insanların buldukları bi care ILK terlikler baslıgıyla komik bi izlenim verio sanki ama KOMIK gelmiyor acıkcası. O insanların 3-5 kurusluk ekmekleri bizim masamızdan ÇÖPE gidiyor hergun. ancak ILK terlik diye resimlerimize KONU oluyor Afrikanın caresiz ac insanları.

Canakkale ile ilgili resimlerde gordugumuz dedelerimiz de carıktan buldukları lastikleri egerek bukerek ayakkabı yapmıslar. o resimleride ilk ayakkabı diye sunmak ne kadar hos olmazsa bu da o derece hos gelmedi. Lafı uzattım farkındayım ama sana değil tüm herkese ... bilincli olup düşünenlere ne mutlu.

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
ya surda 2 dk geyik yapalım dedik olayı nereye getirdiniz. yapmayınız böle her konuda böle art niyet aramayı bırakın biraz.

tiva

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Hocam altta site adımı yoksa bu terliklerin nerde oldugumu yazıyor ? yani kısacası bu terlikler afrikadaki ac insanların buldukları bi care ILK terlikler baslıgıyla komik bi izlenim verio sanki ama KOMIK gelmiyor acıkcası.

Dediğin gibi bu Afrikada yokluktan dolayı birçok kişinin uyguladığı bir yöntem, yabancı siteleri bilmiyorum fakat türkçe bir kaç forum ve blog sitesinde komik,ilginç resim başlıkları altında sunuldu. Bu konu tv de bir belgeselde de dile getirilmişti.

Uurz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu resmi görünce insanın geyik yapası gelmior!

STI

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
açlıktan ölen ilk insanıda koysaydınız bari

GLadiatoR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Ne olacak ki 2 dk geyik yapalım olayı beni pek sarmadı açıkcası, bizler zor şartlar altında yaşadığımızı düşünüyoruz onlar ise zorun zorunda yaşıyor ve hatta yaşayamıyorlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5