İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Ilk Turk TemplateMonster Dizayneri

Fati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Oncelikle herkese Selam.

TemplateMosterin ilk Turk Dizayneri : Fati

Yorumlarinizi Yazin Beyler.

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o sistem nasil calisiyor biraz anlatirmisin. Satilan her template basina kmisyonmu aliyorsun? ne kadar bu komisyor?

basarilarinin devamini dilerim

Fati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Fiyat hakkinda bilgi vermemiz yasak.

Fati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Niye dalga geciyon kardesim, varsa onceden biri soyle !!!

oyle cok bilmislik tasliyon.. Ama ben sordum yok dediler.

E

ediz

Misafir
1- Dalga geçmiyorum, işimde olmaz
2- Çok bilmişlik tasmalıyorum, biliyorumda
3- Hiçbirşeyi ıspatlamak zorunda hissetmiyorum kendimi, kaldı ki zamanım yok

ama yerinde olsam
iyice araştırıp, kurcalamadan

demezdim ben

Fati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin Icin Arastiriyorum BAk:

310-251-057 (09:18) :
Hi Boss !!
---------- (09:21) :
øü ðóêó
---------- (09:21) :
im here
Fati (09:37) :
is it any designers from turkey in TM
----------- (09:39) :
no^)
----------- (09:39) :
why do you asking?

Bana Gonderdigi cevap bu!!!!!!!

Daha fazla arastiriyimmi senin icin?
Bende senin yerinde olsaydim iyice araştırıp, kurcalamadan biliyormus gibi cevap yazmazdim.

S

Sticks

Misafir
:) ehe ehe ehe
Bi koca TM patronu
1 : Bu şekilde konuşmaz, yöneticilerle diyaloğum oldu sahip olduum networkden dolayı
2 : Bi inglzce olayını düzelterek yaz :p "why do you asking?" diye yanıt vercek sana bi TM admini he ?

Peki bana TM'nin ortaklarını yazar mısın ?

Tamam diyelim ki kabul edildin TM nin yollamış olduğu maili forward edermsn?

S

Sticks

Misafir
Fati sen olsan olsan belediye designerı olursun aha aha aha
Girin TM sitesine support chat'e girin konuşun biriyle. Fati Fati kel Fati :p
Aha Aha Aha... Ay Oha felan oldum yaniii... Kal geldi Fati gelince , anlatabiliyor muyum... Aha...
23:13:24 Henry Hello, Sticks. How can I help you?
23:13:25 Sticks About TM
23:13:38 Henry Can I help you?
23:13:52 Sticks Hello I was just wondering whether TM was accepting new designer applications or not_
23:14:05 Henry sorry we don'
23:14:10 Sticks that's all i am wondering.
23:14:19 Henry we don't need designers right now
23:14:40 Sticks I don't want to participate but all i want to know is that you haven't accepted anyone recently have you?
23:14:54 Henry no we haven't
23:15:13 Sticks I appreciate spending time and answering.
23:15:18 Sticks Bye
23:15:24 Henry bye

Fati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
seviye

Sticks' Alıntı:
Bi koca TM patronu
1 : Bu şekilde konuşmaz, yöneticilerle diyaloğum oldu sahip olduum networkden dolayı
2 : Bi inglzce olayını düzelterek yaz :p "why do you asking?" diye yanıt vercek sana bi TM admini he ?

1- Ben patronuyla konustum demedim
2- Biraz bu islerden anlasyadin boyle aptalca bir cevap yazmazdin.
3- Bu konustugum TM in 60 calisanindan biri!!!!!
4- sana hicbirsey kanitlamak zorunda degilim.
5- Sana girip cikan ne ?

PS: istersen sana da yanimda bi is verebilirim?

M

malatyasporlu

Misafir
Fati' Alıntı:
Oncelikle herkese Selam.

:) forumun başlığı nasıl çözemedim yani ne yapmamızı bekliyorsun ne konuda yorum yapalım ?

Birde dizayner ne demek ??? dizayner düzenleyici diyebilirsin.. editör diyebilirisn

:eek:dizayner :)

ama yinede başarılar ve tebrik ederim :rolleyes:

Fati

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sticks' Alıntı:
Bi koca TM patronu

Senle ugrasacak vaktim yok !!!!!

Senin gibi TM e giremiyen acemilerle HIC isim olmaz.( network olayi hikaye,kendini denendin yaptigin isi begenmediler kesin )

Bu adamlar Amerikali olmadiklari icin ingilizceleri super degil :d

Ben Maille degil icq le kontakt kurdum, :d

drstranger

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yawhoo, bırakın adam isini yapsın... ilk turk designer yada degil cok da muhim degil! 10 tane turk designer orda calissa ne olacak calismasa ne olacak???

S

Sticks

Misafir
Fati Senden tek ricam var :
Sakın okuma sakın benim gibi "BİLGİSİZ, CAHİL HATTA HATTA ACEMİ. HİÇBİRŞEYDEN ANLAMAYAN,
AMERİKAN KÜLTÜRÜ VE EDEBİYATI ÜNİV. SINIF 2 OKUMASINA VE LİSEYİ DİL BÖLÜMÜNDEN BİTİRMESİNE RAĞMEN İNGİLİZCEDEN ANLAMAYAN,
İNGİLİZCESİNİ KULLANMASINA RAĞMEN İSTEDİĞİ BİLGİYE NE YAZIKKİ ULAŞAMAYAN BİR İNSANLA
Lütfen muhabbetini direkt olarak kes ve kendi işine bak. Şu değerli vaktini lütfen bi dizayner olarak dizayninğ yapmağa (evet Ğ) , Fotoş HOP (aman hop hop hop) kullan , Dirim Viyvır 'a aktar , Furont Peyç 'e uyumlu da yapablirsin, imeycleri kullan vb...
(MALATYASPORLU = bu dizayner kelimesi kürtçe yada arapça filan olmasın? hiçbi dilde bulamadım da ?)

Fati, eğlenmeye devam ediyorum.
Aha Aha Aha :) Hatta muahahahah (saol sayende eskiden irc de geçirdiim eylenceli günler geldi aklıma eğlenirdik böyle.)

Valla fati istediin kadar yırt kendini , parala, parçala ama sen bırak dizayner'ı olmak designer'ı bile olamazsın TM nin. Ben TM yi ne yapayım ki ? Beni tanıyan tanır ne kdr kazandıımı da bilir. Ayrıca Allah'a şükür bu ay işler 3'e katlandı.
Son 36 saat içerisinde toplam 65 reklam aldım daha ne isterim ki..

Benim verdiğim cevaptan anlayan anladı. TM tamamen çok iyi ingilizceye sahip yöneticilere sahiptir. Ve son zamanlarda hiçbir yeni designer almadıklarını söylediler. Sen girme siteye çünkü ingilizcen yok online support chat'te icqda seni kafaya alan akıllılar gibi tarzanca konuşmanın faydası olmayacaktır.

Nasıl olsa beni işe almıcaklarından (Aha Aha Aha- Oha felan... Ay yok yok , KALLL Geldi.) ver şunların icq sunu da bir de biz konuşak he ? Aha aha... Şimdi de dersin ki " Ay döncem ben sana..." Dönme sakın ay ay aman! :p

Valla beni bilenler bilir diyerek tekrar başlıyorum ilk defa burda böyle bişe yapmakla beraber çok da eğleniyorum. Webmaster'ing , Web Design, SEO veya herhangi bir alanda çalışan (hatta web olmasına gerek yoık) ve işini adam gibi yapan herkese saygım vardır. Sonsuz saygımda kimseye kusur olmaz ama senin gibilere bırak saygıyı biberon sunmak lazım.

Ayrıca girsen de bananeeee... önce gir sonra konuş. O zaman en azından sanki bi halt ettiğini sandığından emin olacağız ve böylece daha çok eğleneceğiz kesin :D

Valla ister alman ister yunan olsunlar ne olursa olsun 100% süper bir ingilizce konuşuorlar. En azından senin gibi televizyonda duydukları cümleleri internet alemine taşıyarak inglzce (hehehe) konuştuklarını sanmayacak kadar akıllılar. Nedense ben konuşurken (herhangi bir TM yöneticisi ile) hiçbir şekilde sorun olmadan "fluent" konuşyorlar.

1- Ben patronuyla konustum demedim - Diyaloğunda boss diye kime sesleniyorsun? TM temizlikçisi mi ? Boss ne demek ?
2- Biraz bu islerden anlasyadin boyle aptalca bir cevap yazmazdin. - Sor bir bakalım beni gerçekten tanıyan üyelerden sadece birkaçına. Ben cevap vermeyeceğim buna. Cevap verecek birisi mutlaka çıkacaktır tabii daha ilk mesajını görüp başlığı bırakmazsa :)
3- Bu konustugum TM in 60 calisanindan biri!!!!! - Sen her işçi statüsündeki insana boss diye mi hitap edersin? Bu arada bu 60 çalışanların her birinin işçi alma yetkisi mi var?
4- sana hicbirsey kanitlamak zorunda degilim. Kanıtlama o zaman neyin savaşını veriyorsun ? Ben sadece işlerimi tamamladım ve yatmadan önce biraz eğlendim. Eğlencemden sanane ?
5- Sana girip cikan ne ? - Eğlendiğimi söyledim. Terbiyesizliğe gerek yok. İnsan ol , insanlara yalan yanlış bilgi verme , paylaşmayı bil başımın üstünde yerin var. Ahlaksızlığa gerek yok. Ne güzel bir huyum var ki küfretsen de kalkıp sinir yapmamaya kararlıyım. Ama benim de elim sağzım armut toplamıyor. Seviyesizlik, argo, ana bacıya sövmek dersen işim olmaz.

Ben kesin doğuştan özürlüyüm! Evet ,evet öyleyim!
Allah'ım neden bana da Fati'ye tanınan bu şans tanınmadı ? En azından onun bildiklerinin yarısını blseydm belki adam statüsünde olurdum. Hatta ve hatta internetten para ble kazanırdım, Allah'ım ! Allah'ım neden ayda belirli (arkadaşın tavsiyesi üzerine düzeltildi, tşk AkrepList)reklam gelirim var da neden $10 lık komisyonlar için çalışamıyorum ? Neden bugüne kadar 50 den fazla 100% advanced olmamasına rağmen ne için templateler yapıp sattım da hayatımı internetten kazanmama yardımcı oldu?

Lütfen Fati okuyup da değerli vaktini harcama.
Yarın....
"Sticks'in Allah'a yalvarışı - Seri II. Vol.3 Dizayner.8"

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5