İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

IM extra Cash - alternatif bir kazanç sistemi

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu sistemde surf esasına dayanıyor ama en güzel yanı ÜYE OLURKEN PARA GEREKMİYOR.
SİSTEMİN İŞLEYİŞİ: üye oluyorsunuz ve verilen linkleri E - maillerinize, msn messanger mesajlarınıza, imzalarınıza ekliyorsunuz. sizin referaliniz üzerinden o sitelere tıklanınca size 0.05 $ veriyor. Ayrıca sisteme sizin ref.inizden üye oluncada size %25 komisyonunuzu veriyor.Ayrıca sisteme başlayınca da 50$ bonusunuzu hemen veriyor.

Affiliate Program Details
Commission Type Pay-Per-Click: $0.05 USD for each click you deliver.
Initial Deposit $50.00 USD - Just for signing up!

Bana güzel geldi buyurun bide siz deneyin;

Sisteme Üye olmak için buraya tıklayınız....

Surf linki için buraya tıklayınız...

Sorusu olana yardımcı olabilirim.TEŞEKKÜRLER

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ne kadar olunca parayı veriyor bence biraz uçmuşlar 50 dolar bonus:)

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
250$ olunca veriyor ama üye olmanızı tavsiye ederim çünkü kaybedeğimiz bi şey yok.

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mailini pm atarsan ayrıntılı konusuruz.Bırde odemelerı nasıl yapıyor?

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ayrıca sadece webmasterlar değil herkes üye olabilir.site adresine herhangi bir site adresi yazabilirsiniz....

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ben bakıyorum ama hiç ümidim yok verecekleri konusunda.Sen bu konuyu yazdıgında uye oldum hesabım su anda 71 dolar elımdekı 8mılyon aktif maile yolladım ama vermezler gibi...

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya arkadaşım dediğim gibi kaybdecek bişeyimiz yok bi deneyelim dedik.ama daha yeni bir sistem olduğu için çok büyük bi ihtimalle öderler.bu arada sana pm attım ona bi bak.ayrıca 71$ iyi yapmışsın ben 55 de falanım.iyi çalışıyorsun:)

cınaroğlu

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kaybedecek tek şey emek oda çok kötü oluyor;)pm gelmedi bana bu arada

deathpan1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
pm kutun doluymuş yeni pm yollanamıyor.sil istersen onların biazını yada sen bana pm ile mailini bildir.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5